Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne ciki ennyi idősen a barátnőjétől informálódni a kapcsolatunk állása felől?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel akivel egy több hónapos tanfolyam első napjaiban ismerkedtem meg. Már az első nap felfigyeltem rá, és mint később kiderült ő is rám, így pár hét után elhívtam őt randizni ami remekül sikerült, azóta is együtt vagyunk.

Miután összejöttünk akkor mesélte nekem, hogy az egyik tanfolyamra járó lánnyal akivel én is jóban lettem gyakran beszélgettek rólam, hogy vajon az akkor még nem barátnőmnek lenne-e esélye nálam, vajon tetszem-e neki stb.

Sajnos az utóbbi pár napban kicsit úgy érzem mintha kevésbé lenne lelkes irántam, ugyanannyit találkozunk, ugyanúgy meg van az ölelés, csók, közös programok, kedves szavak, ám lehet alaptalanul de néha rossz érzés fog el és félek, hogy esetleg megváltoztak az érzései irántam.

Gondoltam írok ennek a bizonyos lánynak, és megkérem, hogy írjon a barátnőmnek mintha csak érdeklődne, hogy mi is a helyzet velünk mostanában. A barátnőm említette, hogy néha szokott neki írni és lelkesen érdeklődik a kapcsolatunk állása felől, így talán nem is lenne furcsa ha ismét érdekődne nála. Arra gondoltam, hogy így talán kiderülne, hogy van-e bármi miatt is tartanom és ha nincs akkor megnyugodhatnék. Mindnyájan 26 évesek vagyunk, így kicsit gyerekesnek érzem az ily módon történő információ szerzést, de direkt módon nem akarom a barátnőmnek szegezni a kérdést, hogy ugye minden rendben van-e velünk, mert ha nincs gond rosszul sülhetne el.


2015. márc. 26. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Tőle kérdezd meg szerintem! Sose sül ki jól ez a ráírok a barátnőjére hogy kérdezze már meg....
2015. márc. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ezért is merült fel bennem a kérdés, hogy tegyek-e egy ilyen jellegű próbát vagy sem. Az az egy "baj" van, hogy legutóbb amikor ilyen rossz érzésem volt és rákérdeztem, hogy minden rendben van-e, van-e valami gond akkor a szokásos "Nincs semmi gond, minden rendben van" női választ kaptam, ami ugye vagy azt jelenti, hogy tényleg nincs gond, vagy csak nem akar róla beszélni.
2015. márc. 26. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!