Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Menekültekkel mért baj ha...

Menekültekkel mért baj ha rasszisták vagyunk mi magyarok? Talán nem alapozták meg már kellően?

Figyelt kérdés
Egyébként is jó,hogy nem már nem fogom kimondani az igazat,hogy az arabok nagy része bakanccsal tiporja az emberi jogokat, az afrikaiak meg most soroljam?:..
2015. jún. 26. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
nembaj, mindenki azt hisz amit akar én se szeretem őket és tartózkodom tőlük bár ennek ellenére van két szíriai menekült barátom is (németországban) és tudják a véleményem és ők is egyetértenek velem mert elég sokat meséltek miket tettek velük illetve hogy milyen jól éltek saját üzletük volt és rájuk robbantották majdnem
2015. jún. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
aztán hirtelen nincstelenek lettek és az életükért kellett menekülniük szószerint
2015. jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Hogy lehet a rasszizmust megalapozni? Mondjuk úgy, hogy rasszistának nevelnek, de ehhez mi közük az araboknak?
2015. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3

Nem, ugyanis vannak olyanok akiknek 30-éves korukban alakul ki, mikor megkapják az első roma szomszédaik (nem a jóféléből).

2015. jún. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Azt is a nevelés alapozta meg. Vagy a tudatlanság, de az is összefügg a neveléssel.
2015. jún. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

egyébként igaz

nekem a nővérem világ életében a rasszizmus ellen volt és elítélt mindenkit aki rasszista

5 éve él németországban és a szomszédai afrikai néger menekültek eleinte barátkozni akart velük de azát erőszakosak lettek vele (nyomulósak..ha értitek mire gondolok) és egyébként NEM VICC nem használnak wc papírt mert szerintük "európai hülyeség" a csupasz kezükkel türlik ki a feneküket és belecsapják a wc-be aztán SIMA csapvízzel lelötybölik a mosdóba...

amikor mondta én se akartam elhinni..

jah és gucci meg hasonló dolgokban járnak egyébként és nagyon divatosan vannak felöltözve mert a több ezer euros segéylból tellik rá és persze nem dolgoznak :) (arról nem is beszélve hogy büdik a parfüm használata mellett is :S)

2015. jún. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
utolsó,hát akkor szerencse, hogy nem mi magyarok vagyunk a négerek elsődleges célpontjai.ez azért durva.
2015. jún. 27. 13:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem durva, egyszerűen el tudom fogadni a más kultúrát, de tudom, hogy sokaknak ez nehezükre esik. Egyébként rasszista lett az ismerős?
2015. jún. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a más kultúrával nekem sincsen bajom,csak azért van közte különbség ,hogy szocializáltabb kultúra vagy sem...valahogy a cigány kultúrával sem vagyok megelégedve:D
2015. jún. 29. 12:11
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Akkor nem fogadod el a más kultúrát. De hogy teszel különbséget a kultúrák között? Miért visszataszítóbb az, hogy a kezükkel törlik ki a seggüket, mint az, hogy mondjuk kézzel esznek? Mert gondolom egyes kultúrákra, amikben kézzel esznek nem szocializálatlan kultúraként tekintesz, hanem egyszerűen más kultúraként. Hol a határ az elfogadható más kultúra meg a szocializálatlan kultúra között? Miért pont ott van?
2015. jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!