Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan emberekről, akik kigúnyolnak valakit, csak azért mert félénk? Iskolában, munkahelyen?

Figyelt kérdés
2015. jún. 27. 13:19
 1/7 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Az, hogy az ilyenek csak a nevükben "emberek"...Éshát én ennek az elvnek megfelelően is kezelném őket mindig...
2015. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor miért csak a bántalmazott gyerekeket küldenék pszichológushoz a tanárok?
2015. jún. 27. 13:29
 3/7 anonim ***** válasza:

2: Mert nekik nagyobb szükségük van általában a szakemberre.


Én is "bántalmazott gyerek" voltam és örültem volna, ha időben kerülök egy pszichológushoz.

2015. jún. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy kezeltem őket magamban, mint egy értelmi fogyatékost. Ők ugyanis érzelmi fogyatékosok, nincs bennük empátia és könyörület. Ha bántottak, úgy beszéltem hozzájuk, mint egy középsúlyos értelmi fogyatékoshoz beszélnék. Közben elnézően mosolyogtam rájuk, hisz szakember segítsége nélkül ők nem tudnak változtatni magukon, ugyanis súlyos betegek. ha megfordultak, grimaszoltam a többieknek és mutogattam rájuk, hogy ez gyagyás. Szembe nem mertek velük kezdeni, mert fizikálisan is bántották azt akit kinéztek maguknak (lökdösődés, kigáncsolással próbálkozás, papírgalacsinnal dobálás)...de a hátuk mögött jókat röhögtünk rajtuk, milyen gázosak.
2015. jún. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy sajnos túl sok van belőlük.
2015. jún. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte gyűlöltem őket, de mostmár sajnálom. Akinek az az élete értelme, hogy másokat bántson, annak nem lehet túl jó élete. Mint pl. egyik osztálytársamról is kiderült. Sok mindenkit bántott az osztályban, majd kiderült, hogy így vezeti le azt, hogy az apja otthon sokszor elveri. Volt, hogy vasalózsinorral, porolóval.
2015. jún. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%

Egy boldog,kiegyensúlyozott embernek eszébe sem jut,hogy bármilyen formában is ártson valakinek.

Azt gondolják rólad,hogy gyenge vagy.Azért mernek gúnyolni.

2015. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!