Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Minden munkahelyen van a...

Minden munkahelyen van a főnöknek kiépített spiclihálózata a dolgozók közt?

Figyelt kérdés
2015. jún. 20. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nincs, ezzel a "minden" jelzőt meg is cáfoltam.


Amúgy miért lenne? Például nálunk az természetes, hogy mindenről tudnom kell, ami a munkához kapcsolódik, mivel nekem is van felettesem és ha valami nem úgy van, ahogy lennie kéne, akkor kit vesznek elő? Természetesen engem! Viszont ezen kívül senki nem jön oda, hogy azt mondták, hogy ..... vagy hogy xy mit csinált tegnap éjjel meg ilyenek.

2015. jún. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor érdemes váltani.Nálunk viszont magánélet,anyagi helyzet stb.kíváncsi a főnök.Engem is megkért információ szállítónak,nemet mondtam,azóta nehezebb itt minden.
2015. jún. 20. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem spicli hálózat van, csak szimplán annyira pletykásak az emberek, és folyamatosan kibeszél mindenki mindenkit, így előbb utóbb visszahallani minden információt.
2015. jún. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!