Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Facebookon, ismerkedős csoport...

Facebookon, ismerkedős csoportban való ismerkedés? Kinek jött már be? Főleg a 14-18 éves korosztály érdekelne.

Figyelt kérdés

2015. jún. 27. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tele van szerencsétlen nyomorult életképtelen emberekkel és bunkó , írni alig tudó idiótákkal, akiknek a "szia jo a segged cica" a bemutatkozó szöveg.
2015. jún. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

En egy amolyan fan oldalon ismertem meg egy sracot. O irt nekem uzit es a fannevemrol erdeklodott. Osszebaratkoztunk es jokat beszelgetunk. Csak o nem itt lakik es ez annyira kar. (Szerintem) o is akar velem talakozni meg en is vele, de majd valahogy megoldjuk :/

Mondjuk az oldalra nem ismerkedes celjabol regisztraltam hanem olvasas de egy csomo baratot szereztem szerte a vilagbol es ez jo :)

Tudom hogy vannak veszelyei a netes ismerkedesnek de nem feltem mivel ha barmi rossz kisult volna ebbol akkor azt tudtam volna kezelni. Szoval ajanlom ezt mindenkinek :):)

15L

2015. júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!