Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » [meleg kérdés] Lehet az én...

[meleg kérdés] Lehet az én koromban "normális" barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Úgy értve, aki nem húzza az agyam és lép le, illetve nem csak poénnak veszi az egészet? Úgy a 15-17 éves korosztályra gondolok.

15/L



2015. máj. 2. 21:15
1 2
 1/12 anonim válasza:
Miért, ilyen rossz tapasztalataid voltak eddig? Hogy érted, hogy "poénnak veszik"?
2015. máj. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1: Egyik ismerősömmel (másfél éve ismerem, de akkor kezdtünk igazán beszélgetni, mikor kiderült hogy biszex) ismerkedtem egy darabig és mindig nagyon örült nekem, mondogatta, hogy reméli találkozunk még stb. Azzal egyik napról a másikra lelépett egy sráccal, aki kiderült kihasználta és jött visszapicsogni magát, hogy szerinte lehetne valami köztünk.


A poénnak vesziket meg úgy, hogy találomra kigondolják, hogy szeretik a lányokat, azzal fognak egy szerencsétlent, aki tényleg, aztán a pofájába vágják, hogy: "Bocs, hetero vagyok te bu**i."


Az elírásokért elnézést, telefonon vagyok.

2015. máj. 2. 21:40
 3/12 anonim válasza:
100%

Hát figyelj ez a kor még erről szól.:) Én hetero vagyok de rengeteg idiótát kifogtam mire megtaláltam a mostani párom.

A mai lányokkal az a baj egy csepp komolyság nincs bennük. Ne legyenek persze búvalb*aszott merev kimért beszédű egyedek legyen humoruk és viselkedjenek átlagosan. Az átlagos alatt pedig nem a tinip*icsát értem. De inkább a fő probléma h buták. Buták megérteni egy másik ember érzéseit csak saját magukkal törődnek és lenézik az értelmes társaikat. De ne add fel.:) Egy könyvtár vagy egy műveltebb helyen hidd el akadnak olyanok akikről te álmodozol.:) Merj megszólítani félénkebb lányokat is mert nem lehet tudni mit hoz még a sors.:) Messziről kerüld el a szórakozóhelyeket mert ott 95% h nem fogsz ki egy értelmes lányt sem. 17/L

2015. máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 3-as. ^^ Szórakozóhelyre sose jártam, nem az én világom. Viszont a leszólításos dologgal csak azt tartom problémának, hogy fogalmam sincs, hogy ki kihez vonzódik. Nagyon sokszor nem valami feltűnő dolog, de lehet velem van a baj. :/


De köszönöm, hogy építőjelleggel szóltál hozzá a kérdéshez, ami elég ritka errefelé. Ment a zöld kéz! ^^

2015. máj. 2. 21:46
 5/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet én pont 15 évesen ismerkedtem meg az első barátnőmmel, amivel aztán elég komoly kapcsolatunk is lett (bár mára már véget ért). Én is csak annyit tudok mondani, hogy járj nyitottan, lehet épp nem a megfelelő körökben mozogsz. Nem kell sehova sem rohannod, egy héttel a volt barátnőm megismerése előtt gondolni sem tudtam volna arra, hogy majd olyasvalakire bukkanok mint ő a közeljövőben. Jön aminek jönnie kell, ismerkedj, de ne hagyd, hogy csak ez foglalkoztasson - nem kell a lábtörlő alatt is barátnő után kutatni. :)

18l

2015. máj. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*akivel aztán
2015. máj. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hm? Jaj nehogy félreértsd! Nem kutatok mániákusan. :) Csak úgy jön néha, de annak is ez lett eddig a vége. De igen, nem sietek sehová, azért tettem ki a kérdést, hogy érdemes-e ebben a korosztályban próbálkoznom, vagy hagyjam még egy darabig. De köszönöm szépen. ^^
2015. máj. 3. 09:14
 8/12 anonim válasza:

Ha gondolod irj ram.

En is ebbe a cipobe jarok. 15/L/L

2015. máj. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Igen, vannak ilyenek is .:) Csak meg kell találni őket. Egyébként te kedvesnek tűnsz, úgyhogy biztos lesz barátnőd, aki komolyan gondolja, ne aggódj.:)
2015. máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Ilyen korban marad az internet, de pl; itt Gyakorin is jött már össze randim. Igaz, a leánnyal nem voltunk kompatibilisek, az egész szörnyen kínos volt. Volt egy másik lány is, ő a randi előtt mondta le, szóval igen, vannak kellemetlen élmények, de ez mindenkinél így van. Azt ajánlom, hogy a lakóhelyed közelében keress embert, úgy mégiscsak könnyebb, mint a távkapcsolat. :)

15/l/l

2015. máj. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!