Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet hogy egyesek...

Hogy lehet hogy egyesek képesek vadidegenhez odamenni ismerkedni de vannak akik soha nem mernek még rá se nézni senkire?

Figyelt kérdés

Kiadtuk a balatoni telken a házat. Odajött egy idegen család velem egykorú „gyerekkel” (19 ha az még gyerek). Megmutattuk nekik a házat strandot. A gyerek életében most volt először azon a strandon, ott volt vagy 10perce nézelődött járkált meglátott 2 csajt ücsörögni. Odament. Még 10 perc és szólt hogy „átugrik” a csajokhoz inkább, az ő nyaralójukba. Odajött és 20 perc múlva már két ismerős és már telefonszámcsere és szinte kéz a kézben elfele.

Külsőleg egy nulla, egy semmi a fickó. Nem szép, nem kisportolt, nincs tele lóvéval, semmi.


Azért kicsit megütött a dolog. Én ott nyaralok 5 éves korom óta minden nyáron és még soha egyszer se mentem oda se a strandon se sehol senkihez, hozzám se jött senki oda.


Honnan veszik egyesek a bátorságot ehhez? Mások meg miért vannak úgy, hogy még ránézni se nagyon mernek senkire. Nekem ha fegyvert fognának a fejemhez és azt mondanák hogy vagy odamész ismerkedni vagy agyonlőlek-tudod mit? Inkább a pisztoly.


Teljesen elképzelhetetlennek tartom hogy bárkihez is odamenjek bármilyen körülmények között.

És az se segítene ha hozzám jönnének oda. Elhajtanék bárkit.


2015. júl. 3. 06:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Gátlásos vagy.
2015. júl. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Személyiség kérdése, ennyi.
2015. júl. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Szóval vegyem tudomásul hogy ez van, kész, mint ahogy egy nyúl is tudomásul veszi hogy nem indulhat úszóversenyen?

A kacsának megy a nyúlnak nem, ezt dobta a gép.

Ennyi?

2015. júl. 3. 08:03
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A srácnak sikerült.

1. Kinézel egy lányt.

2. Odamész.

3. Beszélgetsz

Ha nem jön be kinézel egyet 30 méterrel arrébb.

Amennyiben az 50. próbálkozás is kudarcba fullad elrepülhetsz Thaiföldre, az ottani lányok leadnak az igényeikből csak, hogy az EUba kerülhessenek, és feleségül veszel egyet.


Te is próbálkozhatsz ismeretlen környéken. Ha nem jön be elfelejted a dolgot, úgyse tudja meg senki.

2015. júl. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Te nem az a típus vagy. :) És ezzel nincs semmi baj, viszont ne degradáld le a másikat csak azért, mert van bátorsága ismerkedni. Egyébként én sem vagyok képes idegenhez oda menni ismerkedni, bár nem is szeretnék. :D
2015. júl. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 ethoc válasza:

Hat en a magam reszerol szeretnem, ha elobb lenne valami pozitiv jelzes a lany reszerol, hogy szivesen megismerkedne velem. Mondjuk ha hosszan szemezne, rammosolyogna, akkor gondolom jobban mernek kozeledni. De mivel velem ilyen nem szokott tortenni, ezert nem is probalkozom.

24F

2015. júl. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Utálom az olyanokat akik bagatelizállják a dolgokat és hű de okosnak hiszik magukat.

Alkoholista drogos vagy? Marha egyszerű a megoldás. Tedd le az anyagot!

Na persze. Kívűlről ugatni meg bölcseket mondani én is tudok.


Ahogy leírtam: semmi és senki nem vehetne rá hogy én egy idegen (akármilyen korú és nemű) odamenjek ismerkedési szándékkal. Egy traktorral se tudnának odavonszolni. Az ok olyan amivel nem tudom mit lehet kezdeni: nem és kész. Csak. Nem megyek oda. Nem tudom részletesebben kifejteni, olyan ez mint a macska meg a víz. A macska nem megy a vízbe mert nem és kész.

Mehetne de nem megy.



Nem. A srácnak sikerült.

1. Kinézel egy lányt.

2. Odamész.

3. Beszélgetsz

2015. júl. 3. 09:46
 8/17 anonim ***** válasza:

Milyen nemű és korú vagy kérdező?

Akkor nekes soha nem lesz társad mert nem mersz megismerni új embereket? Akkor meg mit irigykedsz?

2015. júl. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nem csak félénk ha nem irigy is vagy! mit csinál a csaj? megesz reggelire? így soha az életben nem lesz csajod apám
2015. júl. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Semmi és senki nem korlátol egyedül te saját magad.

Valaki azt mondja meghalna a hazáért, valaki a családjáért, te pedig azért, hogy ne kelljen szóba állni egy lánnyal.

Most már értem, nem szereted a lányokat. Akkor vagy aszexuális vagy vagy homo.

Elárulod szerinted mi lenne a normális?

2015. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!