Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen egykének lenni felnőtt...

Milyen egykének lenni felnőtt korban?

Figyelt kérdés
Nagyon magànyos?
2015. júl. 9. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Én egyke vagyok. Nem magányos. Attól még van családom, vannak unokatesóim, vannak barátaim, vannak munkatársaim.

Miért lennék magányos? (Egyébként a magány és az egyedüllét nem ugyanaz. Úgy is lehetsz magányos, hogy közben egy családban élsz, vagy barátok vesznek körül.)


És akinek van testvére, de másik városban, másik országban laknak? Na meg nem is minden testvér van jóban egymással.

Mi az amit csak a testvéreddel csinálhatsz, de egy baráttal nem?

2015. júl. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 Családi fényképalbum nézegetése.
2015. júl. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2: A családi fényképalbumot is lehet baráttal nézni :)

De ha olyat akarsz, aki tudja is, hogy ki kicsoda, akkor lehet már rokonnal, szülő, unokatesó, nagybácsi, nagynéni :)

2015. júl. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy mit lehet csinálni egy tesóval, amit mással nem? Egyszerű.

Teljesen más az, ha egy tesóval, vagy egy baráttal mész el például moziba, vagy kajálni egyet, vagy csak dumálgatni.

Akinek van testvére, az tudja, hogy össze sem lehet hasonlítani a kettőt.

Más az érzés, más a hangulat, a beszélgetés, minden. :)

2015. júl. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen. Ès ha történetesen egyik nagyszerű baràt sem ér rá, mondjuk akkor kivel mèsz el moziba? Akkor nem mèsz??? Mert nekem ilyen esetekre ott a testvèrem... Ennyi
2015. júl. 10. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!