Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Felnőttként hol lehet barátkoz...

Felnőttként hol lehet barátkozni illetve hogyan?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok. Nincsenek barátaim, nincsenek rokonaim meg senkim se. A suliba nincsenek olyan emberek akikkel barátkozni lehetne. Ha 1x valaha is munkám lesz ott meg kétlem, hogy lehetne.


Hova járhatnék el? Bulizás szóba sem jöhet, az nekem nem jön be. Lakhelyemen nincsen semmi és senki sem. Neten nem nagyon sikerült ismerkedni eddig.


Illetve ha vagyok egy helyen hogyan ismerkedhetnék? Kinél érdemes? Hogyan kell nyitni?


Nem tudok barátkozni :/



2015. márc. 28. 10:28
 1/1 anonim válasza:

Szóval, én megpróbálok itt egy választ adni.

Én hasonló helyzetbe vagyok. Próbálj beszélni a sulidba emberekkel, lehet, hogy csak nem ismered, de igazából egy nagyon jó fej nő/férfi. Meg esetleg mész buszon vagy valami és leülsz valaki mellé elkezdesz vele beszélgetni.

Esetleg elmehetsz mondjuk korcsolyázni, ott is lehet pár emberrel barátkozni.

Remélem tudtam egy kicsit segíteni:)

2015. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!