Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek sértő lehet ha...

Szerintetek sértő lehet ha megkérem erre a barátnőmet? (facebook kérdés)

Figyelt kérdés

Van egy jó barátnőm, akivel nem rég eltöltöttem egy jó estét. Később nyilvánosan kiírta facebookra, hogy milyen jó volt az este, kifejezetten nekem címezve. Nekem nagyon fura érzésem van ettől, hogy mindenki látja azt, amit mi egymásnak írunk még akkor is, ha semmi szégyellni való nincs ebben. Miért kell tudnia mindenkinek, hogy hol voltunk és mit csináltunk? Végül nem ott válaszoltam neki a bejegyzés alatt, hanem megköszöntem privátban, hogy ilyen szépeket ír ki, de arra már nem mertem meg kérni, hogy legközelebb ne tegye. Szerintetek sértő volna egy ilyen kérés, miután ő tényleg csupa jó szándékkal tette amit tett? Ti megkérnétek rá, hogy a jövőben ne csinálja?


22/L


2015. júl. 9. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az ilyet úgy mondanám neki, h te nem szereted az ilyesfajta bejegyzést. Ez személyes dolog
2015. júl. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne így konkrétan mond meg neki, mert lehet úgy sértésnek venni vagy rosszul esne neki, hanem inkább lágyíts rajta, hogy nem szereted, ha lekövethető mit csinálsz, vagy hogy minden történést látnak az ismerősök vagy vmi hasonló módon
2015. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Be lehet állítani, hogy ne lehessen írni a faladra és a megjelölt posztokat jóvá kelljen előbb hagynod. Praktikus.

Én nem állok le elmagyarázni minden elborult facebook függő ismerősömnek, hogy mennyire marhaságnak tartom megosztani a teljes életem, milyen veszélyei vannak, stb. Aki annyira függő, az úgyse érti és még képes besértődni. :D De ha ennyire nem aggasztó a csaj, akkor nem hiszem, hogy zokon venné. Nehogy már ne legyen beleszólásod, mit osztanak meg rólad vagy még te érezd magad kellemetlenül... :D

2015. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kérlek, de ez buta kérdés volt.:) Ha a barátnőd egyértelmű, hogy megérti, hogy te idegen embereknek nem akarod hagyni, hogy belelássanak a magánéletedbe.
2015. júl. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fú de belelátnak a magánéletedbe.

Én tuti nem kérném meg. Az emberek akik nézik a profilod láthatják, hogy van életed. Akkor is lehet ha nem írsz ki mindent, de ahogy megismerkedsz valakivel, a facebook lesz az első amin bejelölitek egymást, és az alapján vonja le a következtetést mennyire vagy közösségi ember.

2015. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy barátom, aki minden dolgot megoszt. Mikor egyszer kirakott egy egyetemi dolgot, ahol engem is megjelölt, utaltam rá, hogy nekem ismerőseim a tanáraink, és gratulálok a megfontolt bejegyzéséhez. Azóta velem nem tesz ki ilyet, de barátok maradtunk. :)
2015. júl. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!