Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen, hogy megkérem valamire a barátnőmet, ő eldönti magában, hogy nem, és egyszerűen nem reagál rá, mintha fel sem venné az infot?

Figyelt kérdés

Kezd elegem lenni ezekből az apróságokból, előbb kértem, hogy segítsen megemelni az ágyat, hogy kiporolhassam a szőnyeget, ő eldöntötte magában, hogy nem kell kiporolni, ő megfullad inkább a porban leül egy székre és nem mozdul, sőt, ki van akadva, és a sírás kerülgeti.. persze csak mert 4x szólok de még mindig nem jött ki segíteni megemelni.


Mindig ilyenek vannak, mondok valamit és nem veszi figyelembe, mintha már nem lenne szavam.


Szakítsak? Lehet jobb lenne. Ez így nem visz előbbre...


2013. dec. 28. 10:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Most tényleg nem értem. Szerintem ez nem fér bele egy normális kapcsolatba...
2013. dec. 28. 10:07
 2/13 A kérdező kommentje:
Fiatal vagyok, jóképű, minek vesződjek?
2013. dec. 28. 10:08
 3/13 Költőnő? ***** válasza:

ülj le vele beszélni.

ha nem változik és ez téged tényleg ennyire zavar, akkor valóban csak idő kérdése

2013. dec. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyébként azért akarom kiporolni a szőnyeget mert már szúrja a szemem is ez az ezer éves por.
2013. dec. 28. 10:09
 5/13 A kérdező kommentje:
próbáltam vele beszélni, nem változik.
2013. dec. 28. 10:09
 6/13 anonim ***** válasza:

"Fiatal vagyok, jóképű, minek vesződjek?"


Ja hogy csak a jóképűség számít?

Tegyél meg egy szívességet és szakíts, mert te egyáltalán nem szereted a barátnődet! Az már más kérdés, hogy nem válaszolni egy kérdésre bunkóság, de ha te azt írod, hogy jobb lenne már szakítani, akkor mire vársz?

2013. dec. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem, én úgy értettem, hogy fiatal vagyok még és több száz lány közül választhatok. Minek ragadjak le egy olyan lánynál, aki levegőnek nézi a kéréseimet???? K.va egyszerű kéréseimet.
2013. dec. 28. 10:11
 8/13 anonim ***** válasza:

plázacica? biztos fél, hogy letörik a körme...

A kérdésből más kérésre gondoltam, sokkal durvábbra, de ez így elég gáz. Én pl örülnék, ha a barátom takarítana, vagyis ha együtt csinálnánk...

2013. dec. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kicsit idiótának tűnik. Még csak nem is neki kéne szőnyeget porolni, ha jól értem, csak az ágyat kéne segíteni megemelni. Gondolom otthon soha nem kellett semmit csinálnia, és azért ilyen. Biztos van egy nővére.
2013. dec. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Amikor összejöttünk nem volt szó arról, hogy ilyen lesz. Egyszerűen csak most mutatja ki a foga fehérjét. Semmi értelme nem volt foglalkozni vele.
2013. dec. 28. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!