Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Baj ha nem a facebook-on élek?

Baj ha nem a facebook-on élek?

Figyelt kérdés
bőven a huszas éveimben járok, részben melóm a facebook, de elítélem, hogy mindent megosszak ott. Szerintem gáz ha valaki a párjával fotózkodik és egyből tölti fel a nyelves képeket. Ha más elfogadására várnék, vagy nem a szerelmemmel lennék akkor, az rég nem is igazi kapcsolat. Vagy hogy olyan alap dolgokkal menőzzek, hogy főztem magamra vagy takarítsak. Ennyi erővel azt is kiírhatnám, hogy letudtam húzni a wc-t. Az alkohollal pózolás meg ciki szerintem. Amikor ezt a párkapcsolati dolgot mondom másnak, hogy senkinek semmi köze hozzá, mit csinálunk, hova megyünk, mikor.... Akkor megkapom hogy nem voltam még szerelmes, mert akkor egyből megosztanám mással. Szerintem meg ez bizonygatás mások felé, elfogadásra várás stb. Ti mit gondoltok?

2015. júl. 11. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért lenne baj?! Ha neked ez megfelel, akkor nem érdemes foglalkozni mások véleményével. Nem kötelező (szerencsére) követni a divatot.
2015. júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én konkrétan letojom ki mit csinál. Én nem vagyok fent face-en, nekem így jó! De különben nevetséges, ahogy egyesek már szinte könyörögnek, hogy regisztráljak. Úgy látszik kéne az új hús, a megszokottak unalmasak :D
2015. júl. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

En sem osztok meg semmmitse,az ugyis csak nekem es a páromnak nagy dolog...masnak nem csak max dobnak egy liket...



Masik dolog pl megoszak discova vagyok...jol szórakozik... Akkor miert van áá facen? Ha én jok erzem mgam akkor nem a facen. Osztogatom hanem élvezem amit. Epp csinálok.attol hogy nem posztolok meg lehetek boldog szerelmes.attól hogy poszztolok es mast mutatok a facen"világon"még lehetek boldogtalan.


Foleg meg aki fiatal és minden. Jott ment kapcsoolatot megosztanak hogy ujjra szerelmes ez egyenesen ciki amikor csak azt látjuk hetente új partnere van!

2015. júl. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én se élek facebookon, mi 6 éve vagyunk együtt, kb. 1 közös képünk van fent :D akinek ezen múlik a szerelem, annak ennyit ér a kapcsolata.
2015. júl. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Nem baj.

Én sem tudom megérteni, hogy miért a neten kell élni az élet minden pillanatát. Hangoztatni nem fogom, mert mindenki magánügye, hogy miként él, csak nem látom értelmét.

Nekem már mondták, hogy én nem is vagyok valós személy, nem is létezem, amíg nincs fb profilom. Hát akkor így jártam :)

2015. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Dühös vagy
2015. júl. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mitől má, hogy itt a gyk-n várod hogy igazat adjanak neked. Mitől más, hogy te meg itt élsz. Gondolom, ha te általánosítasz, akkor nekem is szabad veled kapcsolatban
2015. júl. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

persze, itt élek, itt van kapcsolatom is. Naponta írunk egymásnak két kérdés írása közt. Aztán lefotózzuk egymás kajáját, és kérdéseket feszünk fel.... (irónia)


szimplán nem értem miért kell mások elv´qrására, like-jaira kötni ki hol van, mit eszik stb. Ha nem kap 30-at, akkor nem is eszi mg amit rendelt? Vagy olyan ritkán eszik, hogy ezt meg kell osztani?


Amikor haverokkal vagyok, eszünkbe nem jut a telefon, sőt, lerakjuk közös helyre, mert jól érezzük magunkat. Nem kell képekkel, kiírással bizonygatnom milyen gyerek vagyok.

2015. júl. 11. 15:37
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát, én egyik oldalt sem szeretem, de amúgy nem vagyok kötekedő ember, csak hát te kérdezed. Szóval én fönt vagyok Facebookon, de tényleg csak ismerősök vannak bejelölve, nem pedig mindenki, aki egyszer köszönt nekem, vannak képeim, de olyasmikről, amik ábrázolnak is valamit, nem az, hogy én jobbról, aztán én balról stb. Én viszont mind a 2 végletet idegesítőnek tartom. Aki megosztja a vacsoráját, azt, hogy edzőteremben volt, hogy épp hol van, hogy melyik filmet nézi és így tovább, az is elég gáz, meg azok az emberek is gázak, akik bizonygatják, hogy nekik van életük, nem a FB-on élnek, ők aztán nem fognak ott megosztani semmit (most például egy tudományos blogról egy érdekes cikket, amiről tudom, hogy az összes egyetemi évfolyamtársam érdekelheti, mért ne lehetne?). Szóval szerintem az egyik véglet azt bizonygatja, hogy milyen király élete van, mennyit bulizik, jól főz, milyen érdekes, a másik meg azt, hogy mennyire jól kibírja a FB nélkül, mindenki hülye, csak ő okos. Én szerintem kevesebbet kéne másokkal törődnia mindenkinek.
2015. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nah, utolsó mintha engem idézett volna.
2015. júl. 13. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!