Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Baj ha nem a facebook-on élek?

Baj ha nem a facebook-on élek?

Figyelt kérdés
bőven a huszas éveimben járok, részben melóm a facebook, de elítélem, hogy mindent megosszak ott. Szerintem gáz ha valaki a párjával fotózkodik és egyből tölti fel a nyelves képeket. Ha más elfogadására várnék, vagy nem a szerelmemmel lennék akkor, az rég nem is igazi kapcsolat. Vagy hogy olyan alap dolgokkal menőzzek, hogy főztem magamra vagy takarítsak. Ennyi erővel azt is kiírhatnám, hogy letudtam húzni a wc-t. Az alkohollal pózolás meg ciki szerintem. Amikor ezt a párkapcsolati dolgot mondom másnak, hogy senkinek semmi köze hozzá, mit csinálunk, hova megyünk, mikor.... Akkor megkapom hogy nem voltam még szerelmes, mert akkor egyből megosztanám mással. Szerintem meg ez bizonygatás mások felé, elfogadásra várás stb. Ti mit gondoltok?

2015. júl. 11. 14:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én sem ott élem.. hanem az Instagrammon :D :D :P :P
2017. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Nah, utolsó mintha engem idézett volna."


Hát pedig te nem azt írtad.

2017. júl. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!