Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Megcsalt e a baratnom vagy sem?

Megcsalt e a baratnom vagy sem?

Figyelt kérdés
Multhet hetfon baratnom elment 1 hetre taborba. Szivesen elengedtem hiszen nem art neki is kicsit a maganelet. Egyforman szeretjuk egymast lassan 2 eve h egyutt vagyunk. De ma vasarnap mikor osszefutottunk lattam rajta hogy rossz kedvu. Es elmondta azt hogy ma hajnalban hazajovet elott fekudtek az agyba egymassal szembe egy sraccal (nm aludtak egyutt) es beszelgettek. Sotet volt es mindketten almosak. A srac tudta h van baratja hisz elmondta neki. A fiu kozelebb tette a fejet es szajon csokolta. Erre kerdeztem baratnomet h o is akarta legalabb? Erre azt valaszolta hogy nem tudja. Sirt 1 orat megallas nelkul bocsanatot kert hogy szeret es eszre se vette mi tortenik. Azt mondta hogy szeretet hianya volt es ez is koszrejatszott. Es akkor mi lenne ha 1-2 honapra ment volna el?? Tudom mit csinaljak. De neketek megis mi a velemenyetek?
2015. júl. 13. 10:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
19/F o pedig 17/L
2015. júl. 13. 10:01
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. "Azt mondta hogy szeretet hianya volt es ez is koszrejatszott." Ez csak kifogás...

Ha most megtette, máskor is megtette volna.

2015. júl. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Megcsalt.
2015. júl. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem jól megkurta a srác a barátnődet
2015. júl. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
az bisztos nm. meg mi sem fekudtunk le pedig mindjart 2 eve egyutt vagyunk. Komplikalt az anya fel akasztana...sokan nem ertik ezt meg...
2015. júl. 13. 10:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor megvan az ok. A csaj ki van éhezve, te nem adod meg neki az izgalmat és máshol keresi.
2015. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
errol szo sincs...nem en miattam hanemo miatta nm tortenik meg. Az anya "harpia" nm szabad felmenjek hozza csak ha az anya is othol van es o se hozzam. 2 ev utan. De en ezt is elfogadom mert szeretem. Ezert nm fekudtunk meg le.
2015. júl. 13. 10:28
 8/11 anonim ***** válasza:

De az nem jelenti azt, hogy máshol, mással nem történik meg. Dolgoznak a hormonok, kapásból ráizgult egy másik csávóra mert veled nem lehet csinálni.

Ha pedig náluk nem lehet akkor csináljátok máshol, de ennek így pofáraesés a vége. Te szép türelmesen várakozol, míg ő másokkal csókolózik és ki tudja még mit csinál. Ne legyél már balek, tudom hogy elveszi az ember eszét a szerelem, de már megcsalt egyszer.

2015. júl. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet már tényleg ki van éhezve.

Már rég meg kellett volna raknod, és akkor nem lenne "szeretethiánya"

2015. júl. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem igaz,hogy 2év alatt valami félreesö helyen nem lehetett volna gerincrevágni :D Én ezt nem hiszem el!!!Az anya nincs mindenütt ott.Egyébként ki birja ezt ki?!Oo
2015. júl. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!