Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vajon az lehetséges, hogy 17...

Vajon az lehetséges, hogy 17 évesen az első pasim lenne számomra az a bizonyos "igazi"?

Figyelt kérdés

A barátommal féléve vagyunk együtt, mindent megtudunk beszélni bármilyen témában. Ő zenél, én festek, nem közömbös számunkra a művészet. Mindkettőnk beszédstílusa kissé irónikus, szarkasztikus :D és szinte egymás gondolataiban olvasunk. Nemi életet még nem élünk, mert mindkettőnk számára a lelki kapcsolódás fontosabb, mint a testi, de ettől függetlenül szikrát vet körülöttünk a levegő. Egyik napon megleptem őt azzal, hogy küldtem magamról egy fürdőruhás képet =^.^= Hát,..mit vár ilyenkor a lány? (csinos, sexy ...stb.) És én mit kaptam? "Miért nem mosolyogsz?" o.O

(csak mikor elköszöntünk egymástól említette, hogy csinos vagyok :D)



2015. júl. 13. 14:01
1 2
 1/20 anonim válasza:
16%
Még pontosan 14 hónap és vége az egésznek. És ha neked a szex az nem lelki kapcsolódás egyik fajtája akkor te is olyan "ügyes, okos, lány" vagy aki nem tud majd elélvezni sem és ide jön sírni hogy miért nem élvezem a szexet vele
2015. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
21%
Ritka az ,hogy egy 17 éves lánynak egy kapcsolata legyen egész életében,még túl fiatal vagy nagyon sok minden vár még rád az életben.A szexet is próbáljátok ki minél előbb az is nagyon fontos része a kapcsolatnak.A fiú már egészen biztosan akar téged.
2015. júl. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
lehetséges! én 16 évesen találtam meg :)
2015. júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
3-as és hány éve vagytok együtt? A szüleim idejében Anyukám 20 volt és 66 óta házasok, igaz Anyum már pokolba kívánja Aput, de együtt vannak azért :-)
2015. júl. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
35%
Kicsi az esélye, de minden kamasz lány erről fantáziál. Jobb az, ha az ember nem zárja be túl korán a kaput és tapasztalatokat szerez, mert úgy érik be a gondolat, hogy az ember lányának milyen társra és milyen kapcsolatra van szüksége. Ha nem érzed még úgy, hogy szexelned kellene, akkor nem erőszak, ilyen téren ne hallgass másokra, hanem a saját belső hangodra, nem vagy elkésve. Viszont azt is gondolom, hogy a szex az egyik pillére a felnőtt párkapcsolatoknak, ami nem zárja ki azt, hogy a partner egyben lelki társ is legyen. A ti kapcsolatotok jobban hasonlít egy barátságra, de ebben a korban nem hiszem, hogy ez akkora gond lenne. Igazinak nem nevezném, esetleg azt majd az idő eldönti, hogy válhat-e belőle igazi egyszer.
2015. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Én tudok olyanokról, akik 14 és 16 voltak, amikor összejöttek és most 30 körüliek és házasok. Amúgy nem megy a szex a lelki kapcsolódás rovására.. :D
2015. júl. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Én én szüleim a gimnáziumban jöttek össze, most 50 év körül vannak. Nem kell elhamarkodni a házasságot (és a nemi életet sem). Lehet, hogy ez a srác alkalmas neked férjnek, lehet, hogy nem, de ezt csak akkor fogod tudni megállapítani, ha a szerelem vakító hatása alább hagyott.
2015. júl. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Én is 16 évesen ismertem meg a Férjem. 18 éve vagyunk együtt :-)
2015. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%

Ismerek olyat, aki 15 évesen találta meg az igazit.

De pl. nagymamám is 17 évesen jött össze nagypapámmal.

Miért ne lenne lehetséges?

2015. júl. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
52%

Persze, lehetséges :)


Viszont majd mikor mentek továbbtanulni, vagy esetleg munkát keresni, utána lehetnek problémák, hogy más-más dolgot akartok, más iskolát választanátok, más felé mennétek. De egy jó kapcsolatban ezt is meg lehet oldani :)

2015. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!