Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha már beadtam a jelentkezésem...

Ha már beadtam a jelentkezésem emelt szintű érettségire egy bizonyos tárgyból, de mégis közepezni szeretnék lehetséges változtatni?

Figyelt kérdés

Történelemből jelentkeztem emeltre, de "beijedtem" és szeretnék változtatni rajta. Ha valaki tud erről valamit, lehetséges-e, ha igen hogyan, kérem válaszoljon.

Előre is köszönök minden választ


2015. márc. 1. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már lejárt a határidő elvileg nem lehet...:S de azért kérdezz utána az Oktatási Hivatalban szerintem.
2015. márc. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan nem. Kár is kérdezni, a vizsgaszabályzat egyértelmű: a jelentkezés után csak egy esetben módosíthatsz, ha megbuksz valamelyik tárgyból, és a többi vizsgádat rendesről előrehozottra változtatod. Más módosítási lehetőség már nincs. Úgyhogy tanulj ezerrel, és ne hagyd magad legyőzni egy kis ijedtségtől, menni fog! Egész biztos nem véletlenül jelentkeztél.
2015. márc. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!