Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Unalmas, humortalan emberként...

Unalmas, humortalan emberként hogyan szerezhetnék barátokat?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon unalmas ember vagyok. Dolgozom és alszok ez az életem. Valami csoda folytán lett egy pasim, de barátnőket nem tudok és nem is tudtam soha szerezni, pedig úgy szeretnék. Kedves vagyok nagyon mindenkivel de ez nem elég, mert unatkoznak mellettem. Nem tudok jó vicceket, meg másokén se nevetek. Próbálok rajta mosolyogni, de valahogy látják hogy nem az igazi (és próbáltam humorérzéket is növeszteni, de nem megy, egyszerűen nincs).

Nem értek az autókhoz, a divathoz, a menő dolgokhoz, filmekhez és nincs sok ismerősöm, akikről tudnék beszélni egy-egy emberrel. munkatársaimmal is úgy vagyok, hogy csak a munkáról beszélünk, azon kívül nem lógok egyikkel sem. Próbáltam az elején, de mivel nincs bennem semmi érdekes, így már alig szóltak hozzám. Minden rendben van úgymond az életemben, együtt élnek a szüleim, ott lakok hozzájuk közel, a pasimmal is megvagyok, semmit problémám nincs amiről panaszkodhatnék, vagy szaftos pletykám, izgalmas beszámolók.

Próbáltam úgyis barátokat szerezni, hogy szívességet tettem nekik, helyettük is elvégeztem a munkám, elhívtam őket ide-oda, odaadtam nekik új ruhát ami nekem nem lett jó stb. de csak azt értem el, hogy ők is visszaadták szívességbe a munkában, vagy egyszer visszahívtak. De semmi több, nem akartak továbbra sem bírátok lenni.

Próbáltam azt is, hogy meghallgattam őket, tanácsot adtam ha kérték de amikor bevált, akkor sem kerestek jobban.

Szóval nem tudom miért nem kellek az embereknek. Volt egy lány, akivel együtt buliztam néha, de mikor lett barátom lekoptatott - neki nem volt jó a kapcsolata, bántotta a fiúja.

Nem tudom, tudtuk adni ötleteket, mit próbáljak még? Sokszor oda is mentem emberekhez, kezdeményeztem, de az sem lett jobb.


2015. júl. 15. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
En birlak 28/f
2015. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt most rólam írtad? Honnan ismersz?
2015. júl. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne akarj görcsösen barátokat, csak járjál társaságba. Keress egy hobbit ami közel áll hozzád, legyen az fitness, jóga, zumba, vagy bármilyen kézműveskedés, túrázás, stb.
2015. júl. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Vannak hobbijaim, túrázok, olvasok - a környéken nincs is nagyon lehetőség extrémebb dolgokra. Viszont sajnos időm sincs nagyon, mert örökké túlórázok a munkahelyen - ami több fizetést eredményez de kevés szabadidőt. Szólni meg nem lehet, örülök hogy egyáltalán van munkám olyanokkal, akikkel relatíve normálisan együtt lehet dolgozni.

Túrák közben is próbálok ismerkedni, de akik lányok, azok kettesével, hármasával járnak és valamilyen versenynek tartják az egészet, végigrohanják, hogy minél több embert megelőzzenek (én meg a látványért és a természet szeretetéért járok, tehát - most hogy barátkozzanak, ha csak elsüvítenek mellettem?).

Néha pasik jönnek mellettem, de ők inkább bepróbálkoznak a szex miatt, nekem viszont van párom, nem csalom meg és nem ilyet keresek.

Szóval nem egyszerű.

2015. júl. 15. 16:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak sport, túrabarát körök, neten megtalálod ezeket, csatlakozz egy ilyenhez.

Tipikus programok egy ilyenben: Balaton körbe bringázása, félmaraton, szlovéniai vadvízi evezés, ausztriai helyi túra, tenger öböl (választhatóan 5-15 km) átúszása Horvátországban, stb.

2015. júl. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!