Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol szerezhetnék egy levelezőt...

Hol szerezhetnék egy levelezőtársat?

Figyelt kérdés

Olyas valakire gondolok, akikkel kézzel írott levelekben beszélhetnék, mint régen ahogy szokás volt. Egy külföldi személlyel pl, nem is muszáj magyar legyen, csak beszéljünk egy közös nyelvet pl angolt, és akkor na, értitek :3 Olyan hangulatosnak képzelem el ezt az egészet.

Nem tudom esetleg van ilyen oldal, ahol ilyesmire vállalkoznak az emberek?

Ha tudnátok ilyesmiben nekem segíteni, azt nagyon megköszönném. :)



2015. júl. 2. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:

én sajnos nem tudom de már engem is foglalkoztatott ez a kérdés. Többször volt rá példa, hogy küldtem barátoknak képeslapot, de nem kaptam vissza egyet se... Ennek is megvan a maga szépsége. Ma már egy e-mailel el tudod intézni a munka-és magánügyeidet is ugyanabban a percben. Ezáltal nem szánsz rá időt és fele annyi energiát sem, mintha kézzel írnál meg egy levelet. Pl. képeslap feladása sok macerával jár.


-Milyen a stílusa a képeslapnak?

-Illik-e az alkalomra?

-Tetszeni fog-e neki?


Mindig 10-20 perceket eltöltöttem egy képeslap kiválasztásával. Ezt viszont csak számomra fontos embereknek teszem meg...

2015. júl. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bob the builder ***** válasza:

Pár weboldal ahol nézetek szét.


[link]


[link]

2015. júl. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A Penpal.com oldalon rendes emberek vannak, ott talaltam magamnak levelezotarsat, akivel rendes kezzel irott leveleket valtunk! :)
2015. júl. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az Interpals.net című oldalt aánlanám, ott is lehet olyanokkal ismerkedni, akik szívesen irogatnának:]
2015. júl. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!