Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 30 évesen milyen oldalakon...

30 évesen milyen oldalakon tudok ismerkedni, barátkozni, társaságot keresni?

Figyelt kérdés
elvált vagyok és már nincs körülöttem túl sok egyedülálló csaj akikkel mehetnénk ide-oda, strandra, party-ba, hasonlók, pedig nagyon szeretnék... tudnátok ajánlani közösségeket, oldalakat hogyan lehetne barátkozni vagy csak társaságot találni akik egyedülállóak és buliznak? köszi szépen.. 31/N (békés megye)
2015. júl. 17. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Chatelni tudsz esetleg, illetve valamilyen élő társaságba, közösségbe járni, ahol tudnál ismerkedni. Pl. előadásokra járni, jógázni ahol emberek közt vagy, s ott tudnál ismerkedni.
2015. júl. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozz sport, túra barát facebook csoportokhoz, van egy csomó ilyen, hirdetnek programokat, mennek túrázni, vadvízi evezésre, öbölt átúszni, félmaratont futni, bringázni, télen síelni, stb. Ha csoport tag vagy akkor látod azt is, hogy kik mennek a következő programokra, akikkel élőben ismerkedtél, azokat felveheted faceookon is, látod hova mennek legközelebb, így szervezheted úgy a programjaid, hogy célirányosan a már kicsit megismert emberekkel "fuss véletlenül össze".
2015. júl. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Huh, a chatet annyira nem ajánlom. Vagy csak engem találtak meg mindig a szexmániások? :D Jó,én a chat. hu-ról beszélek, nem tudom, milyenek vannak még. De ha van, amit ajánlotok, ne tartsátok vissza. Engem is érdekelne.

Egyébként tényleg jobb lenne személyesen, csak tudni kellene, mi az érdeklődési köröd, és az alapján csatlakozni valahova. Ha mondjuk aerobikozni szeretnél és van is rá lehetőség a városodban, akkor az is jó. Én is jártam régen, jó társaság volt. Igaz, tartós barátságot nem alakítottam ki, mert máshova kerültem.

Sokszor érzem azt, hogy nem tartozom sehova (sajnos), egyedül csak akkor tudok jókat dumálni, ha dolgozom. Mellőlem is eltűntek a barátok, sokaknak családja van vagy külföldre költöztek, de még nem adtam fel.

2015. júl. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is barátnő hijján vagyok Miskolcon még gondolkozok rajta hol lehetne barátkozni milyen hobbit kellene kitalálni :)
2015. júl. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!