Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyetemen mennyire nehéz...

Egyetemen mennyire nehéz barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Nyilván emberfüggő, de egyetemen gondolom nem olyan mint középsuliban, hogy együtt van minden nap x ember egy osztályban, így biztos nehezebb.
2015. júl. 21. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen, sőt. Vannak egyetemi bulik ugyancsak. Főleg, ha koliban laksz. Igaz, hogy kötetlenebb az órák részvételi rendje, de az egyetemi leendő csoporttársaid is pont ugyanezt kérdezik most. Nagyobb bulik vannak, mint középsuliban, majd meglátod.
2015. júl. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyetemen már pénztárcafüggő is ki kivel barátkozik. Még ezt középsuliban de főleg általánosban lesz@rtuk
2015. júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem 1000x könnyebb.


Ha belegondolsz, hogy középiskolába 15 emberrel voltál összezárva 4 évig, bulik meg nem igazán voltak, ha volt is, ott nem voltak más osztályok. Tudtál barátkozni, de max úgy hogy közös szórakozóhelyre jártatok és ott találkoztatok (legalábbis nálunk így volt)


Egyetemen viszont már ott indul, hogy van gólyatábor. Már ott kismillió embert meg lehet ismerni és ezek a kapcsolatok sokáig fent is szoktak maradni. Ott vannak még a több szakkal közös órák, iskolai rendezvények, szobabulik, koleszbulik, szórakozóhelyek, kocsmák...stb.


Egyetemen sokkal több lehetősége van az embernek.

2015. júl. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen is együtt van az ember a tanköri, tanulóköri csoporttársaival, csak ott nem a tanár megy be egy fix tanterembe, hanem a hallgatók járkálnak csoportosan egyik tanteremből, előadóból a másikba.
2015. júl. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A gólyatábor kicsit necces nekem mert lehet, hogy ahova felvesznek nem is lesz gólyatábor :/ Amúgy én eddig bulizni mindig szórakozóhelyre jártam, nem is volt olyan, hogy csak az osztály bulizott...max kirándulásokon. Nekem a szórakozóhelyek jobban tetszenek mint a romkocsmák.
2015. júl. 21. 13:05
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon zárkózott vagyok, sosem ment könnyen a barátkozás, de egyetemen szerintem még az ilyen embereknek is megy a dolog. Gólyatáborban nem is voltam, mert nem vagyok ivós és ott nem éreztem volna jól magam de az első naptól volt beszélgetőtársam és utána pár emberrel barátság is alakult. Szóval nincs miért aggódni, a zsák itt is megtalálja a foltját.
2015. júl. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!