Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet ismerkedni, párt...

Hogy lehet ismerkedni, párt találni?

Figyelt kérdés
Tudom, így elsőre nagyon bután hangzik a kérdés, de teljesen reményvesztett vagyok :D Már nagyjából egy éve élek Eger városában és kb 4 hónapja szingli vagyok és szeretnék párt találni magamnak, mert nagyon magányosnak érzem magam. Csak sajnos nálam nem működik a hagyományos megoldás, mert meleg vagyok. Fogalmam sincs, hová menjek, hogyan kezdjek neki. Elvégre nem mehetek oda egy helyes sráchoz és kérdezhetem csak úgy meg. Bejártam már az összes szórakozóhelyet, de eddig semmi. Kérlek segítsetek!

2015. júl. 24. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Társkeresőn próbálkozz, ne szóúrakózóhelyen csak úgy bárkit meglátván. Illetve, ha van meleg szórakozóhely, akkor ott tudsz ismerkedni.
2015. júl. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát itt a városban nincs kifejezetten meleg szórakozóhely... Szerintem Budapesten kívül nagyon nincs is országszinten. Igen, én is fontolgattam az internetes társkeresést, csak nem tudom... kicsit tartok tőle.
2015. júl. 24. 11:52
 3/6 anonim ***** válasza:
A Ligetbe pedig elég sok meleg jár.:'D
2015. júl. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nahat akkor majd hetfon :D Bar igy is eleg bena vagyok... A "Szia! Tudsz adni tuzet?" kezdesen meg nem jutottam tul xD
2015. júl. 24. 12:22
 5/6 anonim válasza:
Hány éves vagy?Én már láttam jó pár meleget Egerben.Lehet,hogy nem egriek voltak.
2015. júl. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
19, most kezdem a második evemet a fősulin.
2015. júl. 26. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!