Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik egyedül maradtat...

Anyukák, akik egyedül maradtatok a picivel, mennyi idő után kezdtetek el ismerkedni, párt "keresni"?

Figyelt kérdés
2015. máj. 9. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Én 3 kicsi gyerekkel maradtam özvegyen , és 5 év után mentem újra férjhez, de akkor sem "kerestem" magamnak párt.
2015. máj. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Amikor elváltam(pont 20 évvel ezelőtt) a kisfiam 2.5 éves volt,én 23...kicsit sem keresetem párt,mégis tapadtak rám a pasik.....Sok rövid kapcsolatom is lehetett volna,de két 5 éves kapcsolatom volt,és a mostani,ami már 8 éve tart.Férjhez mentem,és született 2 közös gyerekünk.Szerintem igen könnyű párt találni gyerekkel is.A kérdés,hogy Te mikor vagy rá készen?
2015. máj. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De jó ezeket olvasni :)
2015. máj. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"Keresni" elég hamar elkezdtem abban az értelemben, hogy nyitott voltam mások közeledésére. De aztán utólag rájöttem, hogy az akkori kapcsolataim azért nem akartak működni, mert még nem álltam rá készen, mivel az exem után egyszerűen nem tudtam megbízni senkiben. Kellett pár év, mire ezt helyre tettem magamban. Végül öt év telt el, mire megismerkedtem a mostani párommal, aki ősztől már a férjem lesz :)
2015. máj. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3 hónapos volt a kisfiam, amikor végleg különváltak az útjaink, ez már több mint egy éve volt, és az utóbbi két - három hónapban mást sem hallok, csak hogy keressek magamnak mostmár valakit. picit irritáló, mert majd én tudom mikor mit akarok. ja, 24 vagyok. nagyon jó ezt olvasni, jogy mindenki boldog, újra! köszönöm a válaszokat :)
2015. máj. 10. 07:26
 6/10 anonim ***** válasza:

Akire tapadtak a pasik, meg más is, aki talált magának párt, az hol találkozott velük??

Mert én, mivel egyedül vagyok a gyerekkel, folyton csak vele látnak az utcán, így azt hiszik van párom, így meg se szólít senki :(

Én már 1 év után nyitott voltam új kapcsolatra.

2015. máj. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó! Senki nincs akire rábízd kicsi a gyereket? Vannak barátaid, akikkel elmehetnél picit szórakozni, színházba, vacsorázni, vagy moziba, esetleg egy kiállításra? Ki kell menni picit a világba is, hogy ismerkedni tudj emberekkel.
2015. máj. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát akkor én valamit nagyon elcs*szhetek, mert már 6 éve költöztem el a gyerekem apjától, és azóta csak rövidebb, lazább viszonyaim voltak, pedig huszonéves vagyok, és látszólag egész normális.
2015. máj. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6-os, mi pl. neten ismerkedtünk meg. Máskülönben én se nagyon találkoztam emberekkel gyerek nélkül, csak a munkahelyemen, de ott 99%-ban nők vannak.

4-es voltam.

2015. máj. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok.Először is fővárosi vagyok,itt alapból nagyobb az esélye...a cégem a belvárosban van,ott is elég sok ember megfordul.Mivel van egy tesóm-báty-általa is eléggé sok embert ismertem/ismerek meg(nem mellesleg a mostani férjem az egyik nagyon jó barátja).Ami a hab a tortán,hogy lent a velencei tó mellett üzemeltettek egy kempinget a barátjával....hát,májustól-szeptemberig igen sokat voltam lent(gyerkőccel is persze).Hát így sikerült....
2015. máj. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!