Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a fenének ez a sok selfie!?

Mi a fenének ez a sok selfie!?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, tehát nem lehet mondani, hogy nem az én korosztályomra jellemző. Egyszerűen nem értem, hogy mire jó? Ha fél évente felraksz egy képet, hogy mindenki tudja, hogy nézel ki, azt okénak tartom, de hogy mi a fenéért kell képet csinálni ebéd, olvasás, vásárlás, stb. közben, és feltölteni, ezt nem. Mégis mire jó ez? Valaki legyen kedves, és magyarázza el nekem, mert egyáltalán nem értem.

2015. júl. 25. 22:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem igazán, hogy mi a fészkes fene jó ebben...

De ez lett úgymond az egyik "divat" és mindenki próbál egyre többet csinálni... Ennél még a leültetett kocsiknak is több értelme van. Az legalább jól néz ki.

2015. júl. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon idegesítő.


Van egy ismerősöm, aki fodrász, ebéd, öltözés közben is csak képeket rakosgat ki. Tiltottam is.


Annak jó, aki mutogatni szereti magát.

2015. júl. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy így meg kívülállónak érzem magam. Belépek az osztályba, és mindenki selfiezik, engem meg az őrületbe kergetnek vele. Ha valaki szép, jó neki, de az két képen is látszik, nem kell hozzá ötvenezer... Legalábbis én így gondolom.
2015. júl. 25. 22:21
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Figyelemfelkeltés. Feltűnési viszketegségük van, hogy mindig ők legyenek a központban. Na meg hogy mindenki írja a kép alá jaj de jól nézel ki, meg dobják a lájkokat ez egy kis önbizalomlöket az általában amúgy is nagy egóval rendelkező embereknek.. A másik variáció hogy nincs normális társasági életük és ott élik ki magukat.

Tedd azt amit én. Tiltsd le az ilyen embereket, és szard le őket :D Nem éri meg idegeskedni miattuk

2015. júl. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%
VÉGRE egy értelmes lány :)
2015. júl. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Ha ezt tenném, maradna talán 10 ember, közülük 4 családtag. :D Ezzel a két variációval már értem, de sajnos ettől még kívülállónak érzem magam, mintha csak én nem selfieznék a környezetemben. Ezt egy kicsit bizarrnak találom.
2015. júl. 25. 22:27
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnek a középpontban lenni és fontosnak érzik, hogy minden mozdulatokat közöljék facebookon. Persze a lájkoktól vérszemet kapnak és még többet akarnak csinálni, hogy még több lájk legyen.
2015. júl. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Igazából szerintem ez az egész lájkolás is egy nagyon mű dolog. Mármint, oké, ott van rajta kétszáz like, jó érzés, meg minden, de a fele csak így: "XY feltöltött egy új képet? Likeolom, és akkor majd ő is likeolja az enyémet". Egy kicsit megnyugodtam most a válaszok miatt, hogy nem az én fejemben van a baj.
2015. júl. 25. 22:31
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Pedig megéri :D

Nekem volt 500 akárhány ismerősöm. Egy hét múlva maradt olyan 160.. De tisztább lett a hírfolyam és mostmár viszonylag értelmes dolgok kerülnek csak ki.

Kedvenc sztori: Lány osztálytársam panaszkodik hogy sok hülyeség van a facebookján. Mondtam neki talán töröljön vagy tiltson pár olyan ismerőst, és tisztább lesz. Erre azt a választ kaptam, hogy ő nem törli őket, mert legalább lájkolják....


Addig jó míg vannak hasonló gondolkodású emberek. Én meg attól ijedtem meg hogy csak én vagyok ilyen maradi..


4-es voltam

2015. júl. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
#4;9: Hát, még azt a két évet kibírom, amíg az osztálytársaim, de utána látni sem akarom a sok baromságukat. Amit írtál tényleg elég ironikus... :) Egyébként szerintem te azért nem olyan idős vagy mint én, mivel főként a nálam idősebbek értik meg ezt a gondomat, a korombeliek közül meg csak nagyon ritkán látok hasonló embert.
2015. júl. 25. 22:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!