Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti jól érzitek magatokat, jól...

Ti jól érzitek magatokat, jól szórakoztok olyan bulikban, mulató helyeken, ahol szinte egész este partyfotóznak vagy selfie-znek? S olyan szórakozóhelyeken, ahol erősek a fények?

Figyelt kérdés
Olyan helyekre gondolok inkább, ahol táncolni is lehet, szuper a zene, szórakoznál egy jót a barátaiddal, s közben egy-egy FB-ra felrepített, akár friss partyfotón megjelensz a háttérben olyan helyzetben, illetve olyan emberekkel (pl. új pasi vagy új nő), akikkel pl. nem nagyon szeretnél még nyilvánosan mutatkozni :) 27 L

2015. máj. 19. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem érzem magam jól, nem szórakozom jól. Nem is járok ilyen helyre.
2015. máj. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozom ilyenekkel. Csak jól érzem magam.
2015. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Közelébe sem megyek. Olyan helyzetet és társaságot pedig nem teremtek magam köré, amivel szégyenkeznem kellene. Általában kerti bulikban vagyok, és estére az egyetlen fény a tábortűzé (néha egy-egy vaku befigyel).
2015. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az ilyen tömegnyomor helyeket, inkább házibulik a haverokkal. 25/F
2015. máj. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem iszom, tehát nem kerülök vállalhatatlan állapotba, illetve az összes barátomat és partneremet fel merem(?) vállalni. Ha nem így lenne, nem is mennék velük sehová. Ebből kifolyólag felőlem mindenki azt fotóz, amit akar. Sokkal jobban utálom, a ikor a fiúk némi alkohol után elkezdenek kakaskodni, lökdösődni, vagy a részeg csajok ott hánynak, meg "szexiznek"... azt meg is értem, hogy az ilyen emberek másnap kibuknak a partifotók miatt 😃
2015. máj. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kocsmapárti vagyok, a mai bulik már szarok. A zene rossz, ismerkedni sem lehet úgy mint régen. Az ember odamegy, ott is csak inni tud csak 3-szor annyiba kerül. Fesztiválok meg csak nyáron vannak... 27F
2015. máj. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem megyek ilyen szar helyekre. Ez is már csak a menőzésről szól, menni kell, mert kellenek bulis képek... pff
2015. máj. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!