Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol szoktak lenni a rocker...

Hol szoktak lenni a rocker stílusú lányok (De itt inkább a feketével kihúzott szemű, fekete hajúakra gondolok. )?

Figyelt kérdés
Már régóta nem láttam egyetlen tipikus ilyen lányt, aki részben feketébe öltözve, feketére kihúzott szemmel, általában fekete hajat viselve megy az utcán, vagy van a hasonló stílusú barátaival valahol. Hova járnak az ilyen emberek? 5-6 éve tele volt velük a város és minden, ma pedig alig találni ilyen stílusú lányokat. Merre vannak?
2015. júl. 28. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Elmentek külföldre tanulni vagy dolgozni. Nem?
2015. júl. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 opened paradise ***** válasza:

Rock fesztiválon.

BTW,van eladó jegyem :D

2015. júl. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én szoktam látni csoportokat az örsön főleg az ikea előtti füves részen. Egész gyakran:D
2015. júl. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én nem szeretem a rock zenét, csak néhányat, de a stílus bejön kinézetre. A lányoké persze.
2015. júl. 28. 23:26
 5/8 anonim ***** válasza:
ha nem szereted a rockot, metált, de ilyen csajt akarsz, az nehéz lesz:D Annál aki benne van ebben ennyire, alap, hogy a partnere is legalább szeresse, de általában öltözzön is úgy meg minden más. Persze lehet, hogy van kivétel, csak gondoltam szólok:)
2015. júl. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Többször hallottam vissza, hogy ilyen stílusú lánynak bejövök, csak éppen az adott lány nem tetszett nekem. Nekik bejön a hajstílusom valamiért, pedig nem rocker.

Most felesleges azt vitatni, hogy mennyire van itt bármire esély, csak annyi érdekel, hogy léteznek-e még egyáltalán, mert soha, sehol nem látok egyet sem. :S

2015. júl. 29. 00:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Örsre látogass gyakrabban mint már mondtam, szoktak lenni...de ha rock póló+egyéb kiegészítő boltokhoz mész ott is lehetnek:D és persze, nem mondtam hogy nincs esélyed:)
2015. júl. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Fekete haj....Roma rocker lányokra gondolsz?
2016. márc. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!