Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szoktatok neten ismerkedni?...

Szoktatok neten ismerkedni? Milyen tapasztalataitok vannak? Szeretnék, de nem tudom, hogyan kezdjek hozzá 20/f

Figyelt kérdés

2015. júl. 31. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szoktam, és mondhatni elég jó véleményem van róla, sikerült már több emberrel is találkoznom például erről az oldalról is, és jó kapcsolatok (baráti) tudtak kialakulni belőle. Szívesen beszélgetek Veled erről privátban, írj, ha gondolod.
2015. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, bár nem mindig céltudatosan.. Van, amikor csak úgy jön magától :). Attól függ hol szeretnél ismerkedni, facebook, tinder, akár itt.. Szóval a lényeg, hogy aki szimpatikus, írj rá. Egy "Szia", aztán hagyományos kérdéseken is elindulhatsz, de a kérdéseknek csak a fantázia szab határt :). Kívánok Neked sok sikert, remélem tudtam segíteni.. 17/L
2015. júl. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 piriiiii ***** válasza:

Szoktam, igazából az a jó közeg ismerkedésre, ahol emberek vannak. :) Az internet meg nyüzsög az emberektől.

Vannak jó tapasztalataim, de nálam nagyon fontos az, hogy a személyes találkozás mihamarabb megtörténjék, ha van szimpátia, és gyakori is legyen a találkozás utána.

2015. júl. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6 év netes ismerkedés után, csakis negatív tapasztalatom van ezzel kapcsolatban.
2015. aug. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont! piriiiii pedig szereti elfelejteni azokat, akikkel jó kapcsolatot ápolt akár itt is.


Összegezve inkább ismerkedj az életben!

2015. aug. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!