Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tennétek a helyemben? Az...

Mit tennétek a helyemben? Az ő helyében most utálnátok és szemtelennek tartanátok?

Figyelt kérdés

Késő este volt,SÖTÉT a házunk előtti kis területen tornáztam egy barátommal (Dorka)

Kiabált nekem egy biciklis hogy tornázzak keményen, és én hülye azt hittem hogy az egyik haverom az. Visszakiabáltam (tudom, nagyon durván bunkóság), hogy kussolj, mert én azt hitte, hogy az egyik legjobb haverom, mert vele szoktunk ezen viccelődni. És aztán a barátom (Dorka) mondta, hogy ez egy osztálytársam anyukája volt (fogalmam sincs hogy keverhettem össze), és mivel biciklivel volt csak annyit tudtam utánakiabálni, hogy összekevertelek mással, bocsi

Azóta beszéltem az osztálytársammal facebookon és elmondt az anyukájának hogy összetévesztettem mással, és azt mondta elnézi, de annyira kínosan érzem magam. Segítsetek kérlek mit tennétek ilyenkor?:(



2015. aug. 4. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Az igen barátom, mondhatom csinnyan bansz a dolgokkal:'D
2015. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Neeeemmár :D


Ennél meg az lett volna viccesebb ha még a kussolj után egy káromkodást ia tettél volna :D


Egyébként menj el ahoz az anyukához akinek mondtad ezt és pontról pontra magyarázd el neki.

Hidd meg fogja érteni hogy ezzel szoktatok hülyéskedni éa összekeverted.. Csak nem fog hozzádvágni egy téglát. Remélem :D


Egyébként nem tudom hogy lány vagy-e vagy fiú, de ha lány akkor elég magabiztos lehetsz :D

2015. aug. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi😂
2015. aug. 5. 03:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Félreértés történt, ennyi. Gondolom, az anyukája is megértette, hogy a sötétben összekeverted mással. Hülye szitu, de van ilyen, értelmes emberek ezt emg tudják érteni.
2015. aug. 5. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt!!:)
2015. aug. 5. 05:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!