Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Srácok, ha a legjobb barátotok...

Srácok, ha a legjobb barátotok barátnőjét egy idegesítő pitsának tartanátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a barátotok viszonylag kijön a csajjal, legalábbis eddig még nem dobta, téged viszont irritál már a nézése is.

Mit tennél?

Megpróbálnád meggyőzni a srácot, hogy építse le a csajt? Megszakítanád velük a kapcsolatot, amíg barátnőt nem cserél? Vagy nem foglalkoznál vele, levegőnek néznéd a lányt, a barátságotok fontosabb?



(A párom barátja ki nem állhat. Mindenben a barátnője szöges ellentéte vagyok. Olyan szintű a dolog, hogy a köszönést leszámítva nem kommunikál velem. Nem csináltam semmit, a kezdetektől ez van. Ma pl tollaslabdáztunk (badminton). Pokolian jól játszom, ő szintén, a párom kevésbé. A párom kérésére játszott velem kicsit, de utána inkább a párommal folytatta, hiába játszom én sokkal jobban)


2014. júl. 6. 23:46
 1/4 ktk312 válasza:
Nem fogallkoznék vele, általában ha beszélek valakihez akkor a többieket levegőnek nézem, persze emellett meghallgatom h mit mondanak
2014. júl. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Levegőnek nézném. Biztos hogy nem langyi a srác?
2014. júl. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
75%
Éjjfél:DDD
2014. júl. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tudom, hogy nem mindenki egyforma, de en altalaban pimaszul szembesitek. kb ezt mondanam: "tudom, hogy utalsz, de azert meg tollasozhatunk. jatszuk le egy meccsben". hidd el, ez kicsit megtori a jeget es o is eszre veszi, hogy nem fair, ahogy veled viselkedik.
2014. júl. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!