Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy ha valakive...

Miért van az, hogy ha valakivel találkoztunk 2×, akkor már azt mondjuk, hogy ismerjük?

Figyelt kérdés
Azt figyeltem meg, hogyha ma valaki valakivel találkozik 2×, akkor már azt mondja, hogy ismeri közben nem is ismeri csak tudja ki ő. Véleményem szerint azt az embert ismerjük akit tudjuk, hogy mit szeret és mit nem, sokszor már előre tudjuk, hogy 1-1 kérdésre mi lesz a válasza és azt is tudjuk, hogy esetleg részegen mire, hogy reagál.

2015. aug. 12. 01:39
 1/8 anonim ***** válasza:
honnan tudhatnád,h részeg ha csak 2-szer találkoztál vele?
2015. aug. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
te marha
2015. aug. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez már megint csak egy hazugság.
2015. aug. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1-es mi van?? :D Olvasgassatok még, mert látom egyikőtök se érti mi lett ide kiírva :D
2015. aug. 12. 03:01
 5/8 anonim válasza:
Nem ismerek ki senkit két találka után olyankor csak látásból ismerem.
2015. aug. 12. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is így gondolom :) De a kérdés az emberek ennyi után miért mondják, hogy azt a személy ismerik közben nem is? :D
2015. aug. 12. 04:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan osztálytársam akivel 4 év alatt nem beszéltem 5 mondatot. Akkor én őt nem ismerem? Szóval ha megkérdezik,hogy ismerem e Editet azt kell rá válaszolnom, hogy nem? :D
2015. aug. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen mivel nem is ismered csak tudod ki az.
2015. aug. 12. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!