Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti nem gondolkodtatok már el...

Ti nem gondolkodtatok már el azon egy tömegrendezvényen (mint pl Sziget) hogy az emberiség valóban megérett a pusztulásra?

Figyelt kérdés

Újra és újra elkövetem azt a hibát hogy ilyen helyekre megyek mint Sziget Balaton Sound stb. És mindig megkérdem magamtól mi a jó francot keresek én itt? Hát hülye vagyok én, hogy ilyen trágya helyre ilyen sok trágya ember közé jövök-és még fizetek is?


Most a Szigetről jövök és újra elkapott a gondolat, hogy szégyellem magam hogy ember vagyok, és az egész bagázs ahogy van megérett a pusztulásra. Köztük én is persze, mert egy normális világban a hozzám hasonló barmoknak sincs helye.


Ezt a sok riszáló magát dobáló affektáló nagyarcú porbafingó semmi hulladék szart ami ilyen helyeken van. Én nem tudom ilyenkor felbugyog a föld alól az emberiség mocsadéka a híg szar mint eső után a csatornalé?

Vagy honnan kerül elő ez a csomó retek aki itt van? Ezek a mindennapokban is köztünk vannak persze, de valahogy kevésbé feltűnő. (Illetve ahogy öregszem egyre inkább az)


2015. aug. 17. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Az egy rétege az emberi társadalomnak. Nem mindenki megy oda, én se mennék.
2015. aug. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Ez most úgy hangzik, mintha arachnophobiásként egy pókokkal teli helyre mennél direkt :D


Ha bármilyen ellenérzésed van, akkor minek mész ilyen helyre?


Ezek a fesztiválok, más egyéb szórakozási lehetőségek direkt egy bizonyos rétegnek (megkockáztatnám, korosztálynak is) lettek kitalálva.


Szerintem egyszerűen csak kezdesz felnőni, kinőni a bulizgatásokból, vagy csak igényesebb társaságra vágysz (ami sokszor szintén a kor előrehaladtával változik meg így). Amúgy ahhoz, hogy szórakozz, még emberek közelébe sem kell feltétlen menni: olvass, tévézz, nézz filmeket, járj a természetebe, sportolj, vállalj gyermeket :)

2015. aug. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Csak öregszel, és kezd megszilárdulni a keserű, másokat elítélő, lenéző, gyűlölködő magyar éned. Ilyenkor már csak a legritkább esetben nézed azt, hogy pl ott vagy és élvezed a koncerteket, helyette másokat nézel és hergeled magad, sőt, allergiás tüneteket okoz neked mások felszabadult bulizása. Keresd fel pszichológusodat és allergológusodat.
2015. aug. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem is értelek kérdező... Minek mentél el? Én sem megyek, mert tudom, hogy mi megy ott és nem szeretem az ilyent.


Egyébként az emberiség nem csak ettől érett meg a pusztulásra...

2015. aug. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Akkor minek mész? :D Én se megyek discoba, mert nem szeretem.
2015. aug. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Adott rendezvények adott közönséget vonzanak. Nem mindenkinek tetszik minden rendezvény és azok közönsége. Ettől még nem kell az egész emberiséggel leszámolni. Jópár olyan rendezvényt tudok kapásból mondani, ami legalább ilyen idegesítő volna számodra, és régebb óta létezik (pl. kutyaviadalok, drogpartik, stb.).
2015. aug. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A magyarságnak ehhez köze nincs. Az egy dolog hogy bűntudat nélkül képes a fajtánk nagy része belehugyozni más teájába, de a téma globális méreteket ölt, nincs lekorlátozva egy ilyen kicsiny országra.

Ez egy felszínen nagyon egyszerű téma, pedig ahhoz hogy ez kialakuljon, borzasztóan sok háttér manipulációra volt szükség.

Én sem szeretem az ilyen helyeket, pont ugyanúgy gondolok arra a fajta embercsoportra ahogy te, csak még talán nem értél oda, hogy ezt képes legyél le*arni. Az ember már nem fog megjavulni, megváltozni, mert sokkal több külső behatás ér minket, mint az az átlagember gondolná. Ha nem tojod le, akkor szenvedni fogsz. Más lehetőséged nincs.

2015. aug. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért nem jársz normális fesztiválokra? Szerintem igazából te pont ugyanannyira ugyanolyan lehetsz idegesítő, mint azok az emberek, akiket leírsz, különben nem mennél oda. Lenne más választási lehetőséged is, tele van az ország különböző fesztiválokkal, választhatnál kisebb, más közeget érintő fesztivált is.

Amúgy meg egyáltalán nem értek veled egyet, annak ellenére, hogy sose mennék le se a szigetre, se a balaton soundra. De nincs ezekkel a fesztiválokkal se semmi baj, elmegy rá egy csomó ember, aki élvezi, meg tud nézni egy csomó számára szimpatikus előadót, elrugaszkodik a hétköznapoktól, új élethelyzetekkel találkozik, feltalálja magát a nehezebb helyzetekben stb. Emellett a fesztiválok a helybélieknek is rengeteg pénzt hoznak. Az a sok amúgy sokszor teljesen jelentéktelen, elhanyagolt kis falu, ahol fesztivált rendeznek, évről-évre megszedi magát. Másrészről meg elég sokan a világon a fesztiválok miatt ismernek minket, főleg a balaton soundról, és a szigetről, de amiről csomóan nem tudnak, és a világ legtávolabbi pontjáról is jönnek ide csak emiatt, az az ozora és a sun fesztivál.

2015. aug. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!