Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csajok, összejönnétek/jöttetek...

Csajok, összejönnétek/jöttetek-e olyan sráccal aki eléggé szorong, de a többi tulajdonság+külső mind bejön?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen szerelemnek értelme?

Azt is írjátok le hány évesek vagytok+10/hányasnak tartjátok magatok. Köszi



#szerelem #szorongás #szociális fóbia #értelme #összejönnél #szorongó fiú #összejönnél-e #szeretnéd-e
2015. aug. 19. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincsenek nagy igényeim, de ha tényleg jól néz ki és megvannak azok a tulajdonságai, amik prioritást élveznek nálam akkor igen, azt hiszem.

16, erős 8as

2015. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Engem nem zavarna, ha eljárna és kezeltetné magát, mivel a szorongás nem egy tulajdonság, hanem valamiféle betegség, rendellenesség vagy franc tudja minek mondják, de a lényeg hogy lehet tenni ellene.
2015. aug. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondtam volna, hogy pontosíts, de látom a kulcsszavak között a szociális fóbiát. Nekem is az van, szóval megérteném, legalább tudnánk egymást támogatni :)

Pontozni nem tudom magam, legrosszabb napjaimon max 2, de van, hogy 9-esnek érzem magam :'D

17/L

2015. aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ezért nem jönnék össze vele, az képmutatásnak tartanám, tekintve, hogy én sem vagyok vele sokkal másképp. :'D

17L

Hányasnak tartom magam?? Ömmm, hát jó. Talán 10/6-7...

2015. aug. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen szociális fóbia ez, kezeltetve van de nem javul, az a vicc, hogy kettesben alig érezhető...javasolnám , hogy lépjetek be a Szorongók egyesüljetek facebook csopiba:

[link]

2015. szept. 26. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!