Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi alapján választotok párt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján választotok párt? Valami konkrét tulajdonság vagy kinézet mi az ami bejön nektek? Fiúk lányok egyaránt.

Figyelt kérdés

2012. márc. 25. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Kinézet, intelligencia, morál, humorérzék.


Fiú vagyok.

2012. márc. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
MwwtM
2012. márc. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 nedr4x ***** válasza:

segg,mell,arc hozzám illőség testmagasság,kiló, inkább ő legyen a kisebb.:) belső tulajdonság, humorérzék,intelligencia:)


egy fiú.:)

2012. márc. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lány vagyok.

Széles vállak, férfis megjelenés, intelligencia, határozottság, humorérzék, érzékiség.

2012. márc. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

magas,férfias,izmos(de ne túl izmos)sötét haj,markáns arc,és az a bizonyos plusz,amit nem lehet megmagyarázni,csak érzem:)

egy lány:)

2012. márc. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Legyen intelligens (70% kiesik), ne legyen ribanc (még 25% kiesik), legyen kedves (még 3%), de őszinte (még 1%), és tudjon szeretni a külsőm ellenére is (a maradék 1% is kiesik). 26/F
2012. márc. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, hogy van zsánerem, de talán még sincs. Talán a sötéthaj-sötét szem és szőrösödésre hajlamosság kizáró ok.
2012. márc. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Az enyémhez hasonlatos mentalitás, gondolkodásmód, esetleg előny, ha van közös érdeklődési kör, netalán közös célok is.


Nálam magasabb legyen. Alkatilag átlagos, vagyis ne legyen nagyon cingár, de kövér sem (mackós viszont lehet).


Nagyon fontos az ápoltság! Tisztálkodjon rendesen.


Ne legyen tutyimutyi, legyenek céljai az életben, lássam rajta, hogy tart is valahová és nem csak egy helyben toporog.


Sokat számít az intelligencia! Legyen saját véleménye a dolgokról, tudjak vele beszélgetni!


Belső tulajdonságokat tekintve nálam előny, ha figyelmes, őszinte és udvarias (felsegíti rám a kabátot, előre enged az ajtóban, stb), kedves, és természetesen legyen hűséges! A humor is előnyt jelent, szeretem, ha egy férfi meg tud nevettetni.


22/L

2012. márc. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kizáró ok ha ha szorosodesre hajlamos. UNDORITO BUTA LIBA
2012. márc. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Először természetesen külső alapján döntök, de elég alacsonyan van a léc ilyen szempontból, lehet vékony, vagy macis, alacsony, vagy magas, izmos vagy párnás, igazából az egész kiállása, lénye számít, hogy elsőre megfog-e benne valami.

Utána ha már ismerkedésről beszélünk, akkor számít, hogy az illető kiáll-e magáért, határozott-e, számít az intelligencia, nem kell hogy zseni legyen, de azért általános dolgokról jól el lehessen csevegni vele. Számít, hogy őszinte legyen és amellett, hogy nem egy tutyimutyi alak, kitudja mutatni az érzelmeit, ha arról van szó.

2012. márc. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!