Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Onmagam vagyok es boldog de...

Onmagam vagyok es boldog de az emberek nem szeretnek, miert?

Figyelt kérdés
Ha onmagamat adon akkor magabiztosnak erzem magam , es sikeresnek a munkamban es maganeletemben.. de azonban az embereket veszem eszre ,h nem tudnak hozzam fiszonyodni pozitivan.. ha en biszonyodtam hozzajuk akkor rosszul ertem magam merr lealacsonyodok az o szintjukre .. ha jofej es kedves vagyok a legtobben szeretnenek kihasznallni es ha nem hagyom az a bajuk , es ha megmondom a velemenyem akkor kisgyerekhez melltoan felcseszodnek.. persze ha en kernek valamit akkor egybol mogorva mind.. lassan 19 eves leszek de sosem volt igaz baratom mert mindnek csak addig voltam jo amig valamire szukseguk volt.. 19 eves leszek lassan , de nem tusom, h normalis ez, hogy akorosztalyom de sokszor a felmott tarsasagom ks gyerekes mind..
2015. aug. 21. 00:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért, mert az egész világ azt akarja, hogy valakije, valamije legyél neki az ő hasznára.

De ezt te megtagadod.

Majd megtanulják, hogy ne húzzanak veled ujjat!

Csak tarts ki!

2015. aug. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az írásod arra enged következtetni, ne haragudj meg, de biztos, hogy nem jól kommunikálsz az emberekkel.


Olvass sokat a témában és tanulj önismeretet. A világ nem ellenség, de te szereted annak látni.


"merr lealacsonyodok az o szintjukre"

Ezt nem értem, te ennyire beképzelt vagy? Az írásod alapján erre nincs semmi alapod. Ne jó fej és kedves légy, hanem elfogadó, toleráns, és tisztelj másokat is annyira mint magadat, és magadat is annyira, mint másokat.

2015. aug. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előbb tanulj meg írni, pls
2015. aug. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!