Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valamit kell most vinni a...

Valamit kell most vinni a gólyatáborba? 15f

Figyelt kérdés
Kaptam egy papírt amin rajta van a dátum,hogy mikor megyünk,és jövünk vissza. Leszögezem,hogy az iskolában lesz egy napos.Szóval egy napot ott alszok.Azonban még beszámol a tervezett programokból. Az a baj,hogy most nem tudom,hogy kell-e vinni valami táskát fogkefére,váltóruhára,meg pizsamára.Kell ilyeneket vinni? Vagy semmit? Kérlek segítsetek,mert holnap lesz.

2015. aug. 24. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát az csak a te igényességedtől függ, semmit sem "kell".
2015. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi ilyesmit, csak piát. Lehetőleg min. 40%-os legyen.
2015. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gondolom nem fogunk aludni,mert lesz tábortűz este,meg diszkó. Szóval nem tudom. :D A piát megfontolom. :D Köszi!
2015. aug. 24. 18:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Italból keveset vagy semennyit lesz az ott, meg nem jó lenne ott berúgni egyből a bemutatkozásnál. Fehérneműt, fogkefét vigyél. Pizsamának elég egy póló és rövid nadrág is.
2015. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!