Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más családok is odafinganak...

Más családok is odafinganak meg büfögnek egymás orra alá evés közben?

Figyelt kérdés

Nálunk rajtam kivül mindenki simán elkezd fingorászni meg büfögni az étkezőasztalál, evés közben és amikor rájuk szólok, hogy ne csinálják már, még engem csesznek le, hogy milyen hisztis vagyok. Ma is leültünk vacsorázni, erre nővérem, aki velem szemben ült, odabüfögött egy akkorát, hogy a fél ház is belezengett kb és még direkt elkezdte felém fújni, aztán ezen röhögött. Én meg idegesen felálltam az asztaltól és mondtam, hogy undoritó, erre még ő kérdezte hót felháborodva, hogy jajj, mert én nem szoktam? Mondom de, csak én nem evés közben okádok oda mások arcába, mint valami fogyatékos. Erre anyámékkal együtt kiröhögött engem...

Tényleg ennyire természetes dolog ilyen undoritóságokat csinálni az étkezőasztalnál a családtagjaink előtt és én vagyok a hisztis, amiért nekem ez nem tetszik?


2015. aug. 27. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Apám böfög, egymás után többet is, mintha erőltetné; nem érdekli mit gondolunk. Ha anyám rászól megsértődik, vagy elkezdi gúnyolni.

Öcsém pedig fingik, aztán röhög rajta, eszébe nem jut arrébb menni vagy visszatartani.. Tehát nem csak nálad parasztok evés közben.

Engem mondjuk nem zavar, csak ha elér hozzám a szaga... Na az halálos.

2015. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fingunk, büfögünk egymás előtt, DE étkezés közben sose.
2015. aug. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem, mi amúgy sem. Szerintem azért mert családban vagyunk egy bizonyos illemet tartani is kell. Mi nagyon ritkán eszünk együtt, de nap közben se fingik senki a másik előtt, főleg nem az orra alá. Mikor becsúszik persze nem gáz, de azért egy bizonyos szintet tartsunk már.
2015. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, nálam ez nem olyan gyakori, csak a húgom szokott néha pukizni egyet, én meg rászólok, de semmit hatása. Mondjuk apám szokott böfögni, de lefelé, nem mindenki pofájába. Én is szoktam néha, de lesütöm a fejem. Engem inkább az zavar, mikor azzal a kanállal amivel tesszük a kaját, miután tett az illető 'leszopja', na ettől aztán kiráz a hideg. És a családban én vagyok a fekete bárány amiért undorom a nyáluktól..
2015. aug. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fingj az orra alá vacsora közben egy jó gyilkosat, csináld te is, böfögj a fülébe, tégy úgy, ahogy ő, hátha észreveszi magát.

Ha meg nem... Nos sajnálom, hogy ennyire primitív közösségben élsz. Nyilván mindenki fingik/böfög, de nálunk senki nem a másik orra alá csinálja...

2015. aug. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a gond, ha ezt a rossz szokást folytatják, akkor idegen környezetben elfelejtkeznek magukról, s ott is megesik majd, aztán szégyenkezhetnek.
2015. aug. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!