Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudok valamit tenni, vagy...

Tudok valamit tenni, vagy elintézik egymás között? Lesz ebből verekedés?

Figyelt kérdés

A két kutyám régen egy tálból is evett, nem volt semmi gond.

De az utóbbi 2 hétben a szuka(ivartalanított) az nem engedi hogy egyen belőle a kan a tálból. Morog rá.

Ezért két tálba szedtem és két külön oldalra tettem.

És elkezd enni a kan, oda szalad a szuka, és kitúrja, és morog rá. Majd a kan átmegy a másik tálhoz, és oda szalad a szuka, és ott is elzavarja!


Miért? Tudok valamit tenni?

El akarja nyomni a szuka a kanomat?



2015. febr. 8. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A szukádat szépen visszarepteted a saját táljához. Tanítsd meg neki, az ő tálján kívül máshoz köze nincs,
2015. febr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mindig felügyelem ha esznek a kutyák,igaz kistestűek.De a fiatalabbik időnként át ballag a másik tálhoz amit az idősebb morgással,oda kapással is jelez,ez nem a tiéd erre meg a fiatal verekedést akarna gerjeszteni,de nem hagyom!! Így ahogy látom,hogy a fiatal közelít a másik táljához rászólok. Volt az elején,hogy grabancát megfogtam és vissza raktam a tálhoz,egy párszor ez kellett,utána a szóbeli figyelmeztetés is elegendő lett.

Azóta nem igen járkál az idősebb táljához.

2015. febr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden kutyának saját tál, legalább másfél-két méterre egymástól, és figyelsz, hogy egyik se foglalkozzon a másikéval. Nem csak azért, mert balhé lehet belőle, hanem mert így nem tudod kontrollálni, hogy melyik kutya mennyit eszik, meg egyébként is, ne intézkedjenek meg káoszkodjanak, mert hülyeség. Egyenek nyugodtan.
2015. febr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!