Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sok múlik a gólyatáboron? Aki...

Sok múlik a gólyatáboron? Aki nem megy, annak már nincs esélye barátkozni?

Figyelt kérdés

Anyukám mániája, hogy állandóan barátkoztatni akar engem mindenkivel, és ő nyomatja nagyon, hogy ha nem megyek el egy fősulis bulira, gólyatáborba, ebédelni velük, meg ilyenek, akkor kimaradok valamiből. Most lesz a gólyatábor, bulikba elmentem már és még fogok is, tehát nem antiszoculok be, nem is akarok.


Nos, eleve utálom a táborokat, de gólyatáborba nagyon nem akarok menni. Egyik felsőbb éves mesélte, hogy az egész GT a piálásról és a szexuális feladatokról szól, tehát inni kell még akkor is ha rosszul vagy és vetkőznöd kell akkor is, ha nincs jó alakod és nem vagy annyira bevállalós.


Minden héten járok inni, bulizni, de nem szeretek hányásig vedelni. Az lehet, hogy nem kötelező bevállalni mindent, de akkor meg az lesz a bajuk...


Nem akarok és nem is fogok elmenni, csak kérdezem, hogy igaza van anyukámnak? Hátránnyal indulok? Nem lesz esélyem jó barátokra találni enélkül a közös élmény nélkül?


2015. aug. 29. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

LOL, hülyeség.

Nem azon az egy héten fog múlni(amire nem is fogsz emlékezni), hogy lesznek-e barátaid

2015. aug. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem voltam tavaly gólyatáborban, ennek ellenére sok ismerősöm lett. Már a beiratkozásom összeismerkedtem 4 emberrel (bár 2 azóta kiiratkozott), akikkel azóta is kapcsolatban vagyok, és már az első héten kialakul egy baráti/haveri kör-féle nálam, amiből nyilván morzsolódtak le emberek, de a stabil "mag" maradt. Szóval nincs veszve semmi, persze előfordul, hogy másnál lassabban megy az ismerkedés, de 2-3 hét alatt már kialakulnak kapcsolatok, nyugi! ;)
2015. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
En se megyek a sajatomra.nem hiszem,hogy ezen mulna minden.foleg mivel kis csoportokban leszunk foleg,meg amugy is kevesen vannak a szakon..majd biztos evekig kineznek mert nem voltam gt-n? de ha kerdezik azt mondom nyaralni voltam.nem akarok anti szoc lenni,de maga a tabor nem vonzott,nem szeretem az ilyeneket
2015. aug. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem voltam, mégis ismerkedtem. sőt, net híján sulikezdési infókról is lemaradtam, úgy estem be első órákra második héten...mégis barátkoztak velem. Aztán mondjuk otthagytam a sulit, nem ettől függött, szak nem jött be.

De másik szakon se voltam gólyatáborban, mégis tapadtak rám. :)

Najóóó, pár csaj nem, de azt már megszoktam, hogy lányoknak nem vagyok szimpi. ( Nekem se lenne az senki9, akinek nagyobb melle van, mint nekem :D nem menőzni akarok ezzel, sőőt, csak mondom, hogy nem azélrt nem bírtak, mert szörny vagyok :) )

2015. aug. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én se voltam, nem is tudták a csoporttársaim, hogy nem voltam. :) Fel se tűnt. Hülyeség az egész.
2015. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmi nem múlik rajta.

Akik nekem igaz, maradandó barátok lettek a fősulis éveim alatt, azokat egyiket sem a gólyatáborban ismertem meg.


Az viszont, hogy inni KELL, és vetkőzni KELL, ilyen nincs. Jó, ha tudod, hogy bármikor mondhatsz nemet. Ha valami bajukra lesz, akkor legyen, tudod, ilyenkor van az, hogy fapofával le kell s**rni, hogy ki mit gondol. Sőt, pont idén ettől nem kell félni, azok után, hogy szerencsére kiderült, eddig mik mentek, most mindenki árgus szemekkel fogja figyelni, hogy nehogy valami oda nem illő dolog történjen a gólyatáborokban.

2015. aug. 30. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!