Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti is utáljátok azt, ha kerti...

Ti is utáljátok azt, ha kerti partin valaki a vendégek közül lejjebb veszi a zene hangerejét?

Figyelt kérdés
Anélkül, hogy megkérdezné a házigazdát, hogy le lehet-e halkítani a zenét.
2015. szept. 3. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem fordult még elé velem, mivel nem járok kertipartikra, de tényleg idegesítő lehet.
2015. szept. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

a házigazda szégyellje magát, hogy ha már vendéget hív akkor nem figyel arra oda, hogy azok jól érezzék magukat és ne bömböljön a zene a fülükbe

igaz, megkérdezhette volna, vagy akár a házigazda, hogy nem túl hangos a zene?

2015. szept. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
hu de utálom az ilyen okoskodó unalmas embereket, én is találkoztam már ilyennel.
2015. szept. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Én is olyan ember vagyok, aki lejjebb szokta tekerni a hengerőt, és soha nem lérdezek meg róla másokat. Utálom a hangos dolgokat, másrészt inkább hallgatom a barátaimat és beszélgetek velük, minthogy a zene minden mást elnyomjon.

Úgyhogy aki a kerti partikon lejjebb veszi a zene hangerejét, az már alapból a barátom. :)

2015. szept. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Nem, mert én vagyok az, aki lehalkítja a zenét. Nem a bömbölő zenét akarom hallgatni, hanem a barátamaim, ismerőseim mondanivalóját. :)

Nekem nem attól jó a parti, hogy ordítani kell a zene miatt.

Nekem pont az az ember unalmas, akivel nem lehet komoly-komolytalan dolgokról beszélni, csak a bömbölő zenét hallgatja és vedel. :)

2015. szept. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna,elvégre kerti partin nem bömböltetni kell a zenét,mivel nem koncert megy...
2015. szept. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, én nem utálom.
2015. szept. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Utálom, kérdezzen meg. Én se megyek oda hozzá, és mondom neki, hogy pl. cseréld le a pólódat, mert nem tetszik.
2015. szept. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem, mert én vagyok az aki odamegy és lehalkítja :D
2015. szept. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!