Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért tesz ilyen stresssuessé...

Miért tesz ilyen stresssuessé az egyetemi élet?

Figyelt kérdés
Tegnap volt az első napom, és erős fejfájással értem haza, ma reggel pedig nagy gombóccal a torkomban ébredtem.
2015. szept. 8. 06:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már most ez van, mi lesz veled vizsgaidőszakban?
2015. szept. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hozzá kell szoknod, és lazábban felfogni a dolgokat, ne stresszelj.
2015. szept. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Magne B6, kibeszélés, rendszeres sport, légzésgyakorlatok, (hétvégi) társas programokon lazulások, aktív szex segítenek az izgalmat szorongást oldani.

A megfelelési kényszer nagyon súlyos dolgokat okozhat, érdemes rákeresni, mit is jelent ez.


Az elején nehezebb ezt irányítani. Később könnyebb lesz az irányítás. Mindenkinek vannak fenntartásai, félelmei, ezt jó megbeszélni, hogy érezd, ez nem jelent problémát, mert mindenki átesik ezen. A kérdés, az energiát hóva fekteted be: az izgalomba és a negatívumokba, vagy építész belőle és erőt merítesz?

2015. szept. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Szerinted miért alkoholista minden 2. egyetemista ? :D
2015. szept. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na jo, azert az kicsit eros, h minden egyetemista alkesz :D Az egyetem total mas vilag. Mig a gimiben az ember megszokta, h tobb evig ugyanazokat az osztalytarsakat, tanarokat latja, addig az egyetem sokkal szemelytelenebb. Itt vagy kuzdesz, vagy megszivod, m sajnos nincs az, h a tanar kegyelembol jobb jegyet ad, vagy ilyesmi. a tananyag is joval tobb, mint eddig. Megertem, h ez nagy valtozas, szokatlan es stresszes leszel tole.

En is igy voltam vele. Probalj meg lazitani. Nem tudom, milyen egyetemre jarsz, en anno jogot vegeztem es hat durvak voltak a vizsgak is, meg a vizsgaidoszak is. Ha ram hallgatsz, akkor szepen kezdj el felkeszulni a vizsgakra mar okbtober-novemberben, legalabb annyira, h beszerzed a vizsgaanyagot. Hozza fogsz szokni, ne aggodj ;)

2015. szept. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!