Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék nyitott, közvetl...

Girl016 kérdése:

Hogyan tudnék nyitott, közvetlen lenni?

Figyelt kérdés
sziasztok! az a gondom, hogy egyszerűen nem bírok barátkozni másokkal, nem merek hozzájuk egyszerűen odamenni... most vagyok gimiben 11. évfolyamos. És ebben, most vagyok harmadik évben, szinte az osztály többségével sehogy nem beszéltem, max. eljutottam velük a szia szóig. van az osztályban kb. 4-5 ember akivel jóban vagyok, beszélgetek, de ennyi. valahogy kiközösítve érzem magam, mintha láthatatlan lennék. már úgymond rosszul, szomorúan érzem ott magam. már tavaly is így voltam, de most még jobban, hogy már elég kellemetlenül érzem magam, magányosnak.. egyedül nem vagyok, 7 hónapja boldog párkapcsolatban élek. de a barátok hiányoznak, nem érzem teljesnek a helyzetet. lehet ez az önbizalomhiányom miatt.. ?! pedig sokan mondják, nincs rá okom, de mégis. nagyon elfogadnék tanácsokat! :/ esetleg aki szeretne beszélgetni erről inkább privátban, írjon nyugodtan. de nagyon jól esne pár válasz. köszönöm. :)

2015. szept. 2. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet félsz attól, hogy cikiznének, lenéznének, stb. azért amit mondanál? Hogy közvetlen legyél ahhoz kell az önbizalom (meg amúgy sem árt fejleszteni) és a hit hogy jófejnek tartanak téged az emberek, de ha nem, te akkor is az vagy.
2015. szept. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!