Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek én vagyok a gáz,...

Szerintetek én vagyok a gáz, hogy a szobatársaim előtt beszélgetek sokat telefonon a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
4 en vagyunk szobatársak, szinte mindig a szobában maradok amikor telefonon beszélünk a barátnőmmel, sajnos sokat közbeszólnak.. Szerintetek nekem kellene kimennem vagy a szobatársaim parasztok? A barátnőmet zavarja...

2015. szept. 10. 00:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan kérdezed, hogy mindenki más takarodjon ki, ha te telefonálsz? És szerinted ők a parasztok? Kicsit gondolkozz!
2015. szept. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Ha a te beszélgetésedbe szólnak bele,akkor ők a bunkók,ha más témáról beszélnek közben..akkor nem bunkók..
2015. szept. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Jártál óvodába? Ezt már ott tanítják.
2015. szept. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Privát beszélgetést nem illik mások elött folytatni, ezért neked kellene kimenni a szobából. Márcsak azért is, mert a barátnödet is valószínüleg hallani lehet és igencsak kellemetlen, ha olyasmit mond, ami nem tartozik másra.

Ettöl függetlenül a szobatársaknak nem kellene beleszólni, de valószínüleg öket is zavarja a dolog.

2015. szept. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, te. Mar leirtak, miert. De mive lett a vilag,hogy ezt magyarazni kell?
2015. szept. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
elegge gaz lehetsz :)
2015. szept. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Jazmin s ennyi válasza:
4%
Szerintem ez egyaltalan nem gaz, ha zavarnak jarj egyet, de nekik semmi kozuk es nem varhatod el h ok huzzanak el. Ha baszogatnak emiatt akkor lehet h csak feltekenyek.
2015. szept. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1 igazodjon a többihez ne a többi igazodjon egyhez!!


Hogy értsd ha telefonálsz neked kell kimenni. Mi vagy te vmi király,hogy ha telefonálsz akkor mindenki menjen ki vagy legyen kussban? Oké nem szép,hogy közbe szólnak. De neked kell hozzájuk igazodnod.

Szóval igen,neked kell kimenni és te vagy a gáz,hogy ezen fenn akadsz.

2015. szept. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!