Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyetemi bulira nem járok....

Egyetemi bulira nem járok. Lúzer vagyok akkor?

Figyelt kérdés
még idén kezdtem. azt vettem észre, hogy a csoportàrsaim állandóan buliznak hétközben is. engem nem vonz semmilyen buli, inkább suli után pihenek vagy a párommal vagyok. eszemben sincsen bulikba menni. így nem lesznek barátnőim? van akikkel már jóban vagyok, de ha nem megyek sose amikor hívnak, akkor elkönyvelnek bénànak?
2015. szept. 16. 07:13
 1/5 A kérdező kommentje:

van 1-2 csaj akik még nem voltak bulin, de ők ilyen furcsàk, anyuci szoknyàjàba bújnak így 19-20 évesen is, szóval az van amit a mama mond.

azért ilyen akarat gyenge barátnőket se szeretnék. régebben 16-17 évesen hetente akár többször is buliztam. de megcsömölöttem tőle, egyáltalán nem vágyok már

2015. szept. 16. 07:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Én albiban laktam, de mivel bulizni utálok, kirándulni meg szeretek kirándulásokat, meg bográcsozós bulikat szerveztem kolesz faliújságán... Abban a korban még nem volt facebook
2015. szept. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már én is ráuntam a bulizásra ,kb. 2 éve egyáltalán nem voltam, de ettől még senki nem lesz lúzer. Minden embernek a maga dolga, hogy mivel tölti a saját szabadidejét, én például mindig olyannal foglalkozom ,amihez éppen kedvem van, tojok rá, ki mit gondol. Ha 23 évesen buli helyett mondjuk legóvárat lenne kedvem építeni, akkor legóvárat építenék, a lényeg, hogy azt csináljam ami engem érdekel, nem azt amit mások/vagy a társadalom helyesnek/trendinek tart. Szerintem az a lúzer, aki többiek nyomására olyan dolgokat csinál, amihez egyébként nincs is kedve. Vagyis ha innentől csak azért elmész bulizni, hogy ezáltal a többieknek megfelelj, akkor tényleg egy igazi lúzer leszel.
2015. szept. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. gólyataborban nem voltam, de a felsőbb évesek elvileg azt sulykoltàk a többieknek , hogy aki nem megy be legalább heti 1x buliból az egyetemre (alvás nélkül) az nem is igazi egyetemista.

persze ahogy láttam az ilyen megmondom emberek 2010 óta végzik a 3,5eves szakot. (van aki még mindig másodéves)

mindegy nem fogok kényszerből buliba járni, mert ez az elvàràs. leginkább tanulni es kicsit baratkozni jöttem ide

2015. szept. 16. 08:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem mindenki töltődik fel a bulitól.

Ha csak időpocsékolásnak érzed vagy fárasztónak, inkább ne menj, mert az senkinek sem lesz jó.


Én is inkább otthon pihengetős típus vagyok.

2015. szept. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!