Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Visszaköltöznél Magyarországra...

Visszaköltöznél Magyarországra, ha?

Figyelt kérdés
Ha évek óta Németországban élsz nagyon jó körülmények közt. Van munkád, lakásod, pénzed, ismeretségi köröd, szereted a várost. Visszamennél Magyarországra? (ha családod nincs, szóval honvágyad se)
2015. szept. 17. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
nem... nem is értem a kérdést, ilyen esetben ki az aki hazajönne?
2015. szept. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Túl kevés a depressziós ember körülötte, és kilóg a sorból.
2015. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem jönnék vissza nyomorogni ebbe, a korrupt szar országba. :D
2015. szept. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2-es ezt jól meg mondtad. :D

Nem jönnék vissza!

2015. szept. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem Németországban élek, de máshol külföldön. Nem nagyon jó körülmények között, de átlagosan. Eszembe se jutna visszamenni Magyarországra. Annyira nincs honvágyam, hogy az évi egy utazás sem vonzó. A családot jó látni, néhány ismerőst, de már úgy vagyok, hogy inkább ők jöjjenek látogatóba.
2015. szept. 18. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ööö... NEM. Miért tenném? Egyébként ezelőtt 4 évig külföldön éltem, nem tetszett, hát országot "cseréltem" de nem Magyarországra mentem vissza. Ha neked mindened megvan ott és semmi nem köt Magyarországhoz, azon kívül, hogy ott születtél, akkor miért dobnád ki az életedet ok nélkül? Gondolom valami magánéleti válság, esetleg válás..? De ezért aztán haza ne rohanj, butaság lenne.
2015. szept. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 GipszI ***** válasza:
Ilyen feltételek mellett biztos nem jonnek haza.
2015. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5 ev Wales utan kizart, hogy hazamenjek
2015. szept. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!