Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nyaggat mindenki, hogy...

Miért nyaggat mindenki, hogy költözzek Magyarországra?

Figyelt kérdés

Felvidéki vagyok, sosem éltem Magyarországon. Szlovák állampolgárságom van, az iskolákat is itt végeztem.

Jelenleg Németországban élek, de nem tervezek végleg itt maradni. Tervben van Skócia, Norvégia, Izland, Csehország, egyszerűen imádok utazni.

Minden ismerősöm nyaggat, hogy menjek "haza" Magyarországra, mert ott a helyem, vegyem fel az állampolgárságot, ne legyek hazaáruló.

Ennyi erővel mehetnék Ukrajnába is, mert oroszul beszélek, a fizetés meg ott is kevés.

Mert hogy miért nem keresek egy tisztességes magyar férfit, ahelyett, hogy külföldiekkel járok, végzek el egy egyetemet, és alapítok családot.


Miért alszanak nyugodtabban a magyarok, ha eggyel több szerencsétlen él az országban?


Mert mivel minden bizonyítványom szlovák

munkatapsztalatom csak német van, nehezen jutnék A-ról B-re Magyarországon


2015. jún. 21. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus.Ha én szenvedek, akkor szenvedjen más is,nehogy másnak jobb legyen. Hülye lennél magyarba költözni ha előtted a külföldi karrier és jó élet reménye. Itt csak nyomor jut meg havi 100 ezer meg egy idióta kormány ,létbizonytalansáág ,korrupció ,jogbizonytalanság.
2015. jún. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Haza ne gyere..:D 17/F
2015. jún. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
EEEVESZED A MUNKÁÁÁT !! :D
2015. jún. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Eszedbe ne jusson hazajönni. Mindenki akinek egy kis sütnivalója van, menekül innen. Minden további nélkül elcserélném én is az állampolgárságomat egy németre, ha tehetném.


Akik meg hazaárulóznak, nyugodtan elrohadhatnak Magyarországon; nem érdekelne.

2015. jún. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Magyarországra semmiképp ne gyere, főleg így ne, hogy ennyi más lehetőséged van. Innen amúgy mindenki menekül, akinek van egy csepp esze. Vagy maradj, ahogy vagy, vagy utazz, de valami pozitívabb országba. Mert itt semmilyen feltétel nincs meg a normális élethez.
2015. jún. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

HAZA NE KÖLTÖZZ!!!!!

Itt csak a szegénység van.

Munka lehetőség meg a vak ablakba.:D

Ha eszed van oda utazol ahova akarsz és jóó messzire kerülöd Magyarországot.Itt még a miniszerelnök se él meg :D

2015. jún. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szomorú.
2015. júl. 5. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!