Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek hogy könyeben...

DavidK14 kérdése:

Mit tegyek hogy könyeben beileszkedjek?

Figyelt kérdés
Helló. Dávid vagyok , 15/F. Úgy érzem nem tudok beileszkedni egy közöségbe sem. Az ember figyelmen kivül hagynak. Most hogy a IX-ik osztájt keszdtem még nehezeb az új emberek miatt. Nagyon félénk vagyok és nehez barátkozom pedig nagyon szeretnék. Aszt gondoltam hogy eddig a tálsaság ami volt az osztájom volt a baj mert nem voltak hozzám hasonlók de mostmár tudom hogy én vagyok az akiben a hiba van. Mit tehetnék hogy könyeben beileszkedjek?

2015. szept. 21. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:

pölö keress egy nyelvtantanárt /énis fogok xdd/ :D


növelni kéne az önbizalmadat :p

újnak lenni pedig senkinek sem egyszerű. légy a többiek felé nyitott, és próbálj meg 1 valakivel jóban lenni, aztán szépen sorban jönnek az ő haverjai, stb stb végül az egész osztály elfogad téged olyannak amilyen vagy :')

csak idő kérdése minden. :) sok sikert!!

2015. szept. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos van azért valaki akivel tudnál beszélgetni és esetleg szimpatikus. Én is elég félénk és csendes lány vagyok,de a sok idióta között mégis találtam 1-2 lányt,akivel jól elvagyok és szerintem nem is kell több. Egyébként olyan nincs,hogy valaki hibás ezért. Ha nem fogadnak el olyannak amilyen vagy akkor majd találsz barátokat sulin kívül. Lehetőleg csak a normálisak felé közeledj, (ha vannak),mert mások lehet rossznéven veszik. 15/L
2015. szept. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!