Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kömüves hidegburkoló vagy...

Hidd kérdése:

Kömüves hidegburkoló vagy villanyszerelő vagy ács melyik jobb mejikbe tudsz könyeben elhelyezkedni melyik bisztosabb?

Figyelt kérdés

#ács #beton #fuga #Villanyszerelõ
2015. márc. 11. 07:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ijen hejes irásal akár álam fő is lehetssz.
2015. márc. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és amúgy????
2015. márc. 11. 17:24
 3/6 dejko válasza:
A kérdés inkább az, hogy Téged melyik vonz jobban?
2015. márc. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kõmûves azért mert napon dolgozik és jó ott barnulni és szeretnék napon dolgozni villanyszerelõbe meg érdekell az elektromoság plusz folyton máshol dolgozik és egész évbe van munkája a kômûvesnek meg nem kb 6-7 hónapot dolgozik azért nem nagyon szeretném de a napon végzetség miat igen szóval nem tudom vagyis nyáron vagyis 6 honap alat keres annyit egy kõmûves hogy ne haljon éhen vagy lerakom elöször a kômûves hidegburkolót aztán meg a villanyszerelöt csak az a baj ezel hogy mindketöt egyszere nem lehet csinálni és villanyszerelõként kezdõként nagy cégnél jó ami bisztos fizut munkát ad de ott nyáron is kell melózni csak nem a napon mer nyáron ott jó mer akkor már nem kell napozni csak élni bulizni csak miböl ha télen nincs? Szerinted melyiket miért stb.?
2015. márc. 12. 13:03
 5/6 A kérdező kommentje:
+ még érdekel autófényező, karosszérialakatos ez a négy van ec pec vagy nem tudom de a karosszériáson gondolkodom csak bátyám monta inkáb fényező mer azt jobban fölveszik meg lakatolásaután mindig van fényezés de nem tudom áram mmidenhova kell de hát nem tudom az autós szakmákra vagyok inkáb mer családba is az van és abba nötem fell mármint azal találkoztam többször ijesmi és kicsit igy nsokszor feljön de szerelő belöle nem nagyon érdekel de lakatolni helyreálitani fényezni az igen és nem tudom most minek menyek te/ti minek menétek 4 közül vagy mondjuk karosszériás és fényező közül melyik kap több melót ????
2015. márc. 13. 01:38
 6/6 anonim válasza:
Helló ebben a döntésben vagyok epp te melyik lettel?
2021. jún. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!