Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Két teljesen ellentétes ember...

Két teljesen ellentétes ember között miért nem jöhet létre barátság?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk az egyik magányosabb, unalmasabb, a másik életvidám, pörgős életű és menő
2015. szept. 23. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont az ilyenek lesznek örök barátok...
2015. szept. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

miért ne jöhetne létre?

én és a legjobb barátom ég és föld vagyunk...

netes játékban ismerkedtünk meg, ez kötött össze főleg, de ma már rengeteg dolog ilyen téren összeköt...

személyesen is találkoztunk többször, pénzt is adtam kölcsön neki, tehát teljesen megbízok benne ilyen téren is...

annyi a közös bennünk, hogy együtt szoktunk játszani, dolgozni, de am ég és föld vagyunk...


ő grafikus én programozó, teljesen más a gondolkodás módunk...

én szabálykövető vagyok és tervezek, ő spontán és csak a saját szabályait fogadja el, az enyémek ellen lázad...

elég sok a különbség közöttünk mégis tök jól eldumálunk, elhülyéskedünk, poénkodunk...alkatilag és teljesen mások vagyunk, teljesen más csaj típus jön be nekünk (külsőre és belsőre is!)...


22F

2015. szept. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Második válaszíró: Amiket leírtál, azok nem igazán ellentétek, maximum az ízlésetek más, és nem egyezik a véleményetek.

Ha az egyik introvertált, mélyebb gondolkodású, komolyabb mint az átlag, intellektuális, és mondjuk művész, A másik ember pedig bulizós, népszerű, felszínes gondolkodású, komolytalan, akkor nem sok közük lesz egymáshoz... A bulizós ember számára nincs semmi érdekes egy művészben... a művésznek pedig érthetetlen, és irritáló a felszínes gondolkodás.

2015. szept. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1# vagyok, én tanulatlan vagyok és alja munkát végzek, legjobb barátom ügyvéd és ügyvédként dolgozik, ő imádja a focit, nálam szóba sem jöhet olyan sport, aminek nincs kereke és nem emberi erő hajtja... Ő a rockot szereti, én techno, goa párti vagyok, ő drog ellenes én drog fogyasztó, én hallgatag vagyok, neki szófosásai vannak, ő a vékony csajokat szereti, én a dagikat... Mégis gyerekkorunk óta alig bírunk ki 1-2 napot a másik társasága nélkül...
2015. szept. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy 33/f
2015. szept. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!