Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ciki ha egy lánynak szőrös a...

Ciki ha egy lánynak szőrös a keze?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul érzem magam hogy szőrös a kezem és nem is kicsit... Mindig hosszúujjuban vagyok és nem érzem jól magam emiatt. A borotvát már próbáltam csak rosszabb lett. Epilátor gyanta szóba se jön. Szerintetek ez ciki?

2015. szept. 25. 16:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Valamennyire mindenkinek szőrös.

Szerintem nem ciki.

Ez természetes. Nem kell mindenhol szőrtelennek lenni.

2015. szept. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
valahogy tuntesd el mert eleg csunya ha egy nonek szoros a keze.
2015. szept. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. :)
2015. szept. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Ne butáskodj már. Nem tudom mi ez a szőr mánia, de már csomó férfi borotválja a kezét is ( idő kérdése és a lábukat is).

Nem ciki kérdező. Barátnőm se borotválja és nincs ebből semmi gond!

2015. szept. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az, de nem zavar. Igazából nem is látszik, mert pihe és halovány.

Az felkarom szintén. Az alkarom meg inkább szőrős, de az is elég világos, és bár látszik, az sem zavar. Ha sötét és vastag szőr lenne, akkor leszedném, de így nem, Ragaszkodom hozzá, nem tudnék nélküle élni. :D

Azért a karomat/kezemet mégse epiláljam már, mint a lábam! Gyantázni nem tudok magamnak. A borotva meg ne már. Hülyét is kapnék ha borostás lenne a karom. :)


Hát aki szerint full csupasznak kéne lenni, az álljon disznópörzsölő alá kéthetente! :D

2015. szept. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%

Ipl-ről nem hallottatok?

Én fiú vagyok, de használok, igaz nem a kezemen, hanem intim területen.

Am a gyantától ritkulna, nem értem miért zárkózol el előtte, ha nem dús és erős szőrön használják, akkor nem fáj.

A kérdésre válaszolva nem ciki, de ha téged zavar, nyugodtan gyantázz.

Hiába mondom, hogy nem zavar, attól függ mennyire szőrös, mert ha tényleg nagyon, az nem tetszik egy lányon.

2015. szept. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem! Mindenkinek szőrös a keze(eredetileg). Engem sosem zavart, a páromat sem érdekli. Gondolj arra,hogy a fiúknak sokkal szőrösebb szokott lenni. HAgyd , hogy visszanőjjön, egy idő után kiszívja a nap meg elvékonyodik(elkopik)és alig látszik.
2015. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lányként szőrösebb az átlagnál, régen én is próbáltam borotválni, de valóban rossz érzés volt.

Aztán azóta nem érdekel, meg ahogy látom, az embereket se.

2015. szept. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%
# 6 Vagyok, nem értem, miért kell lepontozni. Csak tanácsot adtam a kérdezőnek, ő maga mondta, hogy rosszul érzi magát e miatt. Mi rosszat írtam?
2015. szept. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#6! Szerintem azért pontoztak le, akik pontoznak, mert hiába hallottunk az Ipl-ről, az nem minden esetben működik... ;-)

Neked biztos jó sötét szőrök nőnek a töködön, ezért működik. De ha csak szöszi pihék lennének, talán nem így nyilatkoznál. :)

2015. szept. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!