Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Srácok, titeket mennyire...

Srácok, titeket mennyire érdekel az hogy egy lánynak szőrös-e a lába?

Figyelt kérdés
Vagy csak a combja? Nagyon feltűnő a ti szemetekben? Gáz?

2015. júl. 15. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lányként válaszolok,és mielőtt bárki is elítélne,igen,én is szenvedek a szőrömmel,ugyanis erős és sok van.De mindemellett szerintem a jó külsőhöz,az igényes megjelenéshez elengedhetetlen,hogy szőrtelenek legyünk.Persze,a szőke szőrszállal semmi baj sincs a combon,de én magamból indulok ki,hogy nekem fekete a combomon is,és elég erős.

17

2015. júl. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, ha épp borostás, nem várom el, hogy minden áldott nap nyesse a lábát, de azért nem is szeretném, hogy hosszú cm-es szőrszálak borítsák!

A barátnőm combja nem szőrös, inkább pihék vannak rajta. Nem láttam még szőrös combú nőt, ha igen, azok is csak világos szőke szőrszálak voltak, nem zavarna, csak ne legyen olyan, mint az enyém! :D

2015. júl. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szőke szőrös lábbal/combbal semmi gond. A sötét szőr ami nem szép, de ha mondjuk csak borostás az nem zavar...
2015. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát ha láthatóan szőrös az szerintem már nem a vonzó kategória
2015. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, sőt, szerintem még cuki is lehet.
2015. júl. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar.Mondjuk már mindenki szőrtelenít,de a barátnőmé szinte mindig borostás,mert nem borotválja minden nap,de engem még izgat is.
2015. júl. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!