Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket elengednek szórakozni?...

Titeket elengednek szórakozni? (17/L)

Figyelt kérdés
Vagy régebben elengedtek szórakozóhelyekre/bárokba a barátaitokkal a szüleid? Vagy hogy oldottátok meg, mit mondtatok hogy elengedjenek? Tudtak róla egyáltalán?

2015. szept. 26. 23:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Elengednek, de én soha nem megyek. Sokkal jobb programom van szórakozásra.
2015. szept. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem kell hazaérnem, jöhetek másnap is.
2015. szept. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én 13-14 éves korom óta akarnék eljárogatni, annyi idősen persze még nem engedtek. 16 éves koromig mindig hazudoznom kellett ha akartam menni éjszaka valahova(mindig bekamuztam, hogy egy barátnőmnél alszom), amúgy max. 10 körül haza kellett érnem. 16 éves korom körül ez enyhült, már inkább engedtek, 17 évesen már mehettem amerre láttam.
2015. szept. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Hát, inkább sörözős-beülős dolgokat szoktunk a barátaimmal, de ezek teljesen okék, tudnak róla, azt is tudják, hogy iszom. (Meg azt is, hogy normális keretek között.) Bármilyen későn hazamehetek, meg másnap is elég hazaérnem, csak annyi, hogy ha nem megyek éjjel haza, arról szólni szoktam, el is várják.

17/L

2015. szept. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szerencsére nagyon jóba vagyok a szüleimmel, mindent meg tudok velük beszélni és tudják, hogy bízhatnak bennem szóval simán elengednek.Szoktam is nekik beszámolót tartani, hogy mik voltak. 17/l
2015. okt. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!